18.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

2000 FİDAN, BİLECİK BELEDİYESİ TARAFINDAN TOPRAKLA BULUŞUYOR

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Belediyesi tarafından şehrin park, bahçe ve dinlenme alanları başta olmak üzere birçok alanında uygulanacak çalışma ile 2000 fidan ağacı toprakla buluşuyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, ”Yeşil içinde Bilecik” anlayışı ile gerçekleştirilen çalışmalarda At Kestanesi, Çınar ve Akça ağacından oluşan yaklaşık 2000 fidan ağacı dikilerek, şehrin doğal güzelliklerine yenileri ekleniyor.

Orman varlığı ve yeşillik miktarıyla yüzde 53’lük bir oranla büyük bir doğal zenginliğe sahip Bilecik, Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek çalışma kapsamında toprakla buluşan 2000 fidan ağacı ile doğayı koruyan ve çevreci belediyeciliğin en güzel örneklerinden biri haline gelecek.

Şehrin birçok noktasında park ve bahçe alanlarında kış hazırlıklarını yerine getiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, gerçekleştirdiği fidan dikimiyle şehrimizin bahara en iyi şekilde hazırlanmasını sağlıyor.

Çalışmaları kapsamında şehrimize yüzü aşkın çocuk parkı ve dinlenme alanını kazandıran ekipler ayrıca Hürriyet Mahallesi Petek Sokak’ta yaptığı çocuk oyun alanı ile çocuklarımızın yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.