16.4 C
Bilecik
Pazar, Ağustos 7, 2022

Üniversite Hastanesi 335 işçi, memur ve devlet personeli alımı

- Reklam -
- Reklam -

Kamu personel alım ilanlarını yakından takip edenler için yeni bir personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan personel alım ilanında üniversite hastanesine 335 işçi, memur ve devlet personeli alınacağı duyuruldu. Ankara Üniversitesi ve Hastanesi için yapılacak olan alımın detayları haberimizde..

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Ankara Üniversite Hastanesi için yapılacak 335 personel alımı için başvurular 17 Aralık tarihinde başlayacak olup, 31 Aralık tarihinde sona erecektir.

Üniversite hastanesine işçi, memur ve devlet personeli alınacak. Başvurular 17 Aralık tarihinde başlamış olup ay sonuna kadar devam edecek. Lise, önlisans ve lisans mezunları arasından yapılacak olan alıma ilişkin başvuru şartları şu şekilde:

I- GENEL ŞARTLAR

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak.

2) 2020 KPSS (B) gurubu sınavlarından ortaöğretim mezunları için KPSSP94, önlisans mezunları için KPSSP93, lisans mezunları için KPSSP3 puanı esas alınacaktır.

3- 01.01.1986 ve sonrası doğumlu olmak.

4) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

5) Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

6) Başvuracak adayların; Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda yer alan “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hüküm gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir.

7-Üniversitemiz kampüsleri ve bağlı tüm birimlerinde 24 saat Nöbet/Vardiya esasına dayalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.

8-Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvuran adaylar için 10.06.2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10. maddesinde yer alan şartları taşımak,

9-Yerleştirileceği pozisyonun gerektirdiği teknik bilgiye sahip olmak.

II- BAŞVURU İŞLEMLERİ

Başvuruda bulunacaklar bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde;

*Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığının (https://pbs.ankara.edu.tr/basvuru) web sayfasından 17.12.2021-31.12.2021 tarihleri arasında saat 23:59:59’a kadar sadece online başvuru yapılacaktır.

*Adayların şahsen veya posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.

*Ortaöğretim mezunu olan adaylar online olarak mezuniyet belgesini ekleyecektir.

*Başvuru belgeleri eksik olan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

*Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup birden fazla pozisyona başvuru yapılamayacaktır.

*Tecrübe istenen pozisyonlar için adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarını gösterir belgenin (SGK dökümü ve çalıştığı kurum/kuruluşlardan alınacak Kaşe ve Islak imzalı onaylanmış hizmet belgesi/görev belgesi) taranarak (PDF formatında) sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

 

İLAN METNİ KILAVUZU

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.