21.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ekim 1, 2022

AK Parti istişare toplantısı

- Reklam -
- Reklam -

AK Parti istişare toplantısı

Bilecik’in Vezirhan Beldesinde AK Parti istişare toplantısı düzenlendi.

AK Parti Vezirhan Belde Başkanlığı binasında düzenlenen toplantıda, AK Parti Bilecik merkez İlçe Başkanı Fikret Karabıyık, iktidar partisi olarak, Vezirhan’ın sorunlarının çözümleri için gerekli çalışmaları yapacaklarını belirtti.

Karabıyık yaptığı açıklamada şunları söyledi, “Vezirhan’da her ne kadar yerel seçimleri kaybetmiş olsak da iktidar partisi olmamızın bize vermiş olduğu bir sorumluluk var. Bu sorumluluk çerçevesi içerisinde, beldemizde ki sorunların çözümü için Merkez İlçe Başkanlığı olarak bütün gayretimizi göstereceğiz. Hizmetlerimiz kaldığı yerden devam edecektir. Belde teşkilatımız ve Belediye Meclisimizde bizlerin Vezirhan’da ki tek temsilcileridir. Buralarda görev yapan arkadaşlarımız bizlerin gözü kulağıdır. İlerleyen süreç içerisinde, Vezirhan için sevindirici haberleri de Belde Başkanımız aracılığı ile Vezirhan halkıyla paylaşacağız” dedi.

AK Parti Vezirhan Belde Başkanı Ercan Şahin, “Vezirhan beldesinde yaşayan bireyler olarak ve AK Parti’nin neferleri olarak, gereken bütün çalışmalar yapılacaktır. Bizler sorumluluklarımızın farkındayız ve buna göre hareket edeceğiz. AK Parti gerek merkez ilçe başkanlığı ile gerek belediye meclis üyeleri ile birer ailedir ve bu bağlar her geçen gün kuvvetlenmektedir.” dedi

Toplantıya, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Vezirhan Belediye Meclis Üyeleri, Vezirhan eski belediye başkanı Yusuf Fidan, AK Parti Bayırköy Belde Başkanı İsmail Başaran, ve Ak parti belde teşkilat üyeleri katıldı.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.