20.4 C
Bilecik
Pazar, Haziran 19, 2022

ALMANYA’DAN ŞEYH EDEBALİ TÜRBESİ VE TARİH ŞERİDİNE ZİYARET

- Reklam -
- Reklam -

Almanya DİTİP Münster Genlik heyetinden 100 kişilik grup, Şeyh Edebali Türbesini ziyaret ettikten sonra Osmanlı Padişahları Tarih Şeridini gezerek, bilgi aldı.
Tarih ve Kültür Şehri Bilecik, yurt içinden ve yurt dışından ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.
Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan ve ilimizin tanıtılmasında büyük görevler üstlenen Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi her gün yurt içinden ve yurt dışından konuklarını ağırlamaya devam ediyor.
Almanya Ditip Münster Gençlik’ten gelen 100 kişilik heyet, Şeyh Edebali Türbesini ziyaret ettikten sonra Bilecik Belediyesi Osmanlı Tarih Şeridi’ni gezerek bilgi aldı.
Şeyh Edebali Türbesi ve Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi Alan Sorumlusu Engin Beyce ve Bilecik Belediyesi Görevlisi Arkeolog Ertuğrul Gündüz’ün ağırladığı heyet, Şeyh Edebali, Şeyh Edebali Türbesi, Orhangazi Cami, Şehrin eski yerleşim yerleri, Tarih Şeridi ile şehrimizin tarihi ve kültürel değerleri hakkında Arkeolog Gündüz’den bilgi aldı.
Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi’nden bol bol hatıra fotoğrafı çeken gruba, Kuruluş ve Kurtuluşu Şehri Bilecik ve tarihini anlatan kitap ve dergiler hediye edildi.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.