20.1 C
Bilecik
Cuma, Mayıs 13, 2022

Araştırma ve Uygulama Alanındaki Yollar Yenilendi

- Reklam -
- Reklam -

Araştırma ve Uygulama Alanındaki Yollar Yenilendi
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesine bağlı Araştırma ve Uygulama Alanında Bilecik İl Özel İdaresi tarafından yenilendi.
Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. İlhan Doran ve Fakülte Sekreteri Mehmet Laçin tarafından karşılanan İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım çalışmaları bizzat yerinde takip etti.
İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım, ”Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Araştırma ve Uygulama Alanının yol yapımında katkı sağlayan, Sayın Turgut Özen’e yapmış olduğu desteklerden ötürü teşekkür ediyoruz.” dedi.

bilecik-tarım-bilimleri-ve-teknolojileri-fakültesi-1 bilecik-tarım-bilimleri-ve-teknolojileri-fakültesi-2-605x400 bilecik-tarım-bilimleri-ve-teknolojileri-fakültesi-3-585x400 bilecik-tarım-bilimleri-ve-teknolojileri-fakültesi-4-627x400 bilecik-tarım-bilimleri-ve-teknolojileri-fakültesi-5-572x400 bilecik-tarım-bilimleri-ve-teknolojileri-fakültesi-6-556x400 bilecik-tarım-bilimleri-ve-teknolojileri-fakültesi-7-557x400

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.