17.4 C
Bilecik
Cuma, Ağustos 5, 2022

Assassin’s Creed Valhalla ve Odyssey Birleşiyor

- Reklam -
- Reklam -

Görüntü oyun dünyasının değerli isimlerinden Ubisoft, dünyanın en tanınan oyun serilerinden bir tanesi olan Assassin’s Creed için çok kıymetli bir duyuru yaptı. Şirket tarafından yapılan açıklamalarda, yeni bir içerik paketi oluşturulduğu ve fiyatsız olarak yayınlanacak bu içerik paketinin 2018’de piyasaya sürülen Assassin’s Creed Odyssey ile 10 Kasım 2020’de piyasaya sürülen Assassin’s Creed Valhalla’yı birleştireceği söz edildi.

Assassin’s Creed hayranları âlâ bilir. Bugüne kadar çok sayıda üretimle karşımıza çıkan serideki oyunlar, genelde insanlık tarihinin farklı devirlerine odaklanır. Her oyunun ana karakterinin öyküsü de epey da farklıdır. Şirket artık, “Assassin’s Creed Crossover Stories” olarak isimlendirdiği DLC ile bugüne dek pek de görülmemiş bir işe imza atacak. Kassandra ve Eivor, hazırlanan bu içerik paketinde bir ortaya gelecek.

Assassin’s Creed Crossover Stories, her iki oyun için de kullanılabilir olacak

Assassin’s Creed Crossover Stories, Assassin’s Creed oyunlarının yeni güncellemeleri ile kullanılabilir oldu. Bu bağlamda; Assassin’s Creed Valhalla’nın 1.4.1 kodlu güncellemesini yükleyen oyuncular ile Assassin’s Creed Odyssey’in 1.5.6 kodlu güncellemesini yükleyen oyunseverler, her iki oyunu bir ortaya getiren bu özel içeriğe erişme imkanı yakalayacaklar.

İki Assassin’s Creed oyunu için ortak olarak kullanılacak içerik paketi, Assassin’s Creed Odyssey’in baş karakteri Kassandra ile Assassin’s Creed Valhalla’nın baş karakteri Eivor‘u Skye Adası’nda bir ortaya getirecek. İkilinin birinci müsabakası, epeyce sert bir gayrete sahne olacak. Ubisoft, bu özel içerik için özel vazifeler oluşturmuş durumda. Bu misyonları tamamlayan oyuncular, karakterleri için özel ekipmanlar elde etmiş olacaklar.

Assassin’s Creed Crossover Stories için hazırlanan tanıtım görüntüsü

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.