Bakan Ahmet Arslan, Bilecik’e Geliyor - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

5 Aralık 2021 - 05:24

Bakan Ahmet Arslan, Bilecik’e geliyor

Bakan Ahmet Arslan, Bilecik’e geliyor
Son Güncelleme :

17 Şubat 2017 - 16:49

Ak Parti İlçe danışma kurulu toplantısı için Bozüyük Metristepe Kültür Merkezine gelecek olan Bakan ARSLAN burada partililere hitap edecek. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet ARSLAN, pazar günü Bozüyük’te olacak. Akşam saatlerinde ilçede olması beklenen Bakan ARSLAN, AK Parti İlçe danışma kurulu toplantısına katılarak burada partililerine hitap edecek.
Pazar Akşamı saat 17.00’de Metristepe Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek olan toplantıya katılacak olan Bakan ARSLAN burada referandum süreci öncesinde teşkilat mensuplarıyla referandum konusundaki değerlendirmelerini aktaracak.

 

Konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada Bakan Ahmet ARSLAN’ın referandum değerlenmelerini takip etmek isteyen tüm teşkilat mensuplarının Pazar günü Metristepe Kültür ve Kongre Merkezindeki yerlerini alacaklarını belirtilirken. Bozüyük Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından açıklamada toplantıya katılmak isteyen tüm Bozüyük’lü vatandaşların davet edildiği belirtildi.