15.4 C
Bilecik
Perşembe, Haziran 30, 2022

Bakan Veysel Eroğlu Cuma namazı sonrasında Şeyh Edebali Türbesinde dua etti

- Reklam -
- Reklam -

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cuma namazını Orhangazi Cami’de kılarak, Şeyh Edebali Türbesinde dua etti.
İstanbul’dan Afyon’a bir dizi programlar kapsamında seyahat eden Bakan Veysel Eroğlu ve eşi Hatice Eroğlu’ya, Bilecik ziyaretinde Vali Ahmet Hamdi Nayir, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Başkan Vekili Nihat Can, AK Parti İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kurt ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülcan Namal, eşlik etti.
Namazın ardından türbede dua eden Veysel Eroğlu’na daha sonra Çadır’da ayran ve gözleme ikram edildi.
Bakan Eroğlu ziyaretinde, Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılacak olan yeni projelerinden biri olan Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile Karasu Sekiz Değirmen Mevki’sine yapılacak olan köprü çalışmasında gerekli destekleri sağlayaklarını belirtti.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bakan Eroğlu’na gerçekleştirdiği ziyaret ve projelere sağlayacakları desteklerden dolayı teşekkür etti.
Ziyarette Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın eşi Fatma Yağcı ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülcan Namal da Hatice Eroğlu ile yakından ilgilendi.
Bakan Veysel Eroğlu ve eşi Hatice Eroğlu daha sonra Vali Nayir, Belediye Başkanı Selim Yağcı ve diğer protokol üyeleri tarafından uğurlandı.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.