8.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

BAKAN YARDIMCISI BALTA BOZÜYÜK BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

- Reklam -
- Reklam -

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet BALTA Bozüyük’te katıldığı Kentsel Dönüşüm Toplantısının ardından Bozüyük Belediyesini ziyaret etti.

Bakan Yardımcısı Muhammet BALTA Bilecik programının ardından geldiği Bozüyük’te Belediye Düğün Salonu’nda Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kentsel Dönüşüm Toplantısına katılarak Bozüyüklülerle bir araya geldi. Toplantının ardından ise Bozüyük Belediyesi’ne gelerek Belediye Başkanı Fatih BAKICI’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette; Bilecik Valisi Ahmet Hamdi NAYİR, Bozüyük ve Pazaryeri Kaymakam Vekili Eyüp KAYKAÇ, Dodurga Belediye Başkanı Selim TUNA, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Murat AKAT, İlçe Emniyet Müdürü Hakkı GÜNER ve Belediye Başkan Yardımcıları da bulundu. Makamda yapılan sohbet sırasında Bakan Yardımcısı BALTA Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’dan belediye faaliyetleri ve projeler hakkında bilgi aldı. Kentsel dönüşüm konularının da görüşüldüğü ziyarette Başkan BAKICI bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bakan Yardımcısı BALTA’ya günün anısına seramik tabak hediye etti.

Bakan Yardımcısı Muhammet BALTA belediye ziyaretinin bitiminde AK Masada dinlenen yaşlı bir teyze ile sohbet etti. Bakan Yardımcısı BALTA yaşlı teyzeye belediyeden ve hizmetlerinden memnun olup olmadığını sordu. Yaşlı teyzede belediyenin hizmetlerinden çok memnun olduğunu, her gün Belediye Başkanına ve Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’a dua ettiğini söyledi. Bakan Yardımcısı BALTA mini sohbetin ardından yaşlı teyzeye hayırlı ramazanlar dileyerek elini öptü ve belediye hizmet binasından ayrıldı.

Bakan Yardımcısı Belediyeyei Ziyareti 1 Bakan Yardımcısı Belediyeyei Ziyareti 2 Bakan Yardımcısı Belediyeyei Ziyareti 3 Bakan Yardımcısı Belediyeyei Ziyareti 4 Bakan Yardımcısı Belediyeyei Ziyareti 5

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.