27.4 C
Bilecik
Cuma, Ağustos 19, 2022

BAŞKAN BAKICI BURSA’DA TEMASLARDA BULUNDU

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI; “Kardeş Belediye” protokolü kapsamında Bursa’nın Osmangazi İlçesi Belediye Başkanı Mustafa DÜNDAR’ı makamında ziyaret etti.

Bozüyük için gerçekleştirilmesi planlanan projeler hakkında ve projelere ayrıntılı olarak yön verilmesi konularının görüşüldüğü ziyarette Belediye Başkanı Fatih BAKICI’ya Başkan Yardımcısı Hayrettin ELDEMİR eşlik etti. 2017 yılında hayata geçirilecek olan pek çok proje hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulan toplantıda Başkan BAKICI; ”Kardeş Belediyemiz olan ve her köşesinde tarihten muhteşem ayrıtılar barındıran Osmangazi’nin Belediye Başkanı Mustafa DÜNDAR’a göstermiş olduğu misafirperverlik ve samimiyetinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi ve ziyaretin güzel bir hatırası olarak mevkidaşına üzerinde, Bozüyük ve kurtuluş tarihimiz için çok önemli olan Metristepe Anıtı bulunan plaket hediye etti. Gerçekleştirdikleri ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mustafa DÜNDAR “Bozüyük’ümüzün değerli Belediye Başkanı Fatih BAKICI ile projeler hususunda gerçekleştirdiğimiz fikir alışverişi İnşallah Bozüyük için hayırlı olur” dedi ve Başkan BAKICI’ya hediye takdim ederek ziyaretleri için teşekkür etti.

Osmangazi’de gerçekleştirdiği temasların ardından Bursa Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Başkan BAKICI, burada Orman Bölge Müdürü Arif CAN ile görüştü ve bir süre sohbet etti,ziyaret sonunda CAN’a plaket ve kalem takdim eden Başkan BAKICI görevinde başarılar dileyerek makamdan ayrıldı. Bursa ve Osmangazi’de gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından Başkan BAKICI yoğun programı nedeni ile Bozüyük’e hareket etti.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.