18.4 C
Bilecik
Pazartesi, Ağustos 8, 2022

BAŞKAN BAKICI ÇOCUKLARI MUTLU EDİYOR

- Reklam -
- Reklam -

Başkan Bakıcı’nın ev ziyaretleri Yediler Mahallesi ile devam etti

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, eşi Emine Bakıcı ile birlikte gerçekleştirdiği ev ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Yaptığı ziyaretler doğrultusunda Yediler Mahallesi’nde pekçok adrese konuk olan Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Hatice-Ramazan Zeybek çiftinin evine konuk oldu. Ailesi ve komşuları ile birlikte oldukça kalabalık bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Bakıcı, vatandaşlardan gelen talepleri ve istekleri dinlerken, projeleri hakkında konuştu. Aile’ye ve komşularına kendilerini ağırladıkları için teşekkür eden Bakıcı, gittiği ev ziyaretlerinde çocukları mutlu etmeyi de bir kez olsun ihmal etmedi.

Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, bir sonraki ziyaretinde ise eşinin vefat ettiğini öğrendiği Ümmahan Kır’ı ziyaret ederek, baş sağlığı dileklerini iletti. Çocukları, gelinleri ve torunları ile birlikte Başkan Bakıcı’yı ağırlayan Kır ailesi Başkan Bakıcı’nın düşünceli ziyareti için teşekkür ettiler.

Ev ziyaretlerinde son olarak Yazıcı ailesinin evine konuk olan Başkan Bakıcı ve eşi, aile sakinleri ve komşuları ile görüşerek, yapılacak projeleri anlatarak, gelen soruları yanıtladı. Ziyaret ettiği tüm evlerde çocukları mutlu etmeyi ihmal etmeyen Bakıcı, kendilerini ağırlayan tüm ev sahiplerine teşekkür ederek, ev ziyaretlerinin devam edeceğini belirtti.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.