20.4 C
Bilecik
Çarşamba, Eylül 28, 2022

BAŞKAN BAKICI ÖĞRENCİLERİN ŞENLİK COŞKUSUNA ORTAK OLDU

- Reklam -
- Reklam -

BAŞKAN BAKICI ÖĞRENCİLERİN ŞENLİK COŞKUSUNA ORTAK OLDU

 

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI Zafer İlkokulu bahçesinde düzenlenen “Okula Veda, Yaza Merhaba” Şenliği’ne katılarak öğrencilerin tatil coşkusuna ortak oldu.

2 gün boyunca okul bahçesinde devam edecek şenlik programı İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Okul Aile Birliği Başkanı Seçil GÖKÇETİN’in yaptığı açılış konuşmasının ardından konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin GÜMÜŞ bu programda öğrenci ve velilerle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bu okulumuz 7-8-9 aydır çok güzel yerlere geldi, inşallah çocuklarımızın gelecekte daha güzel, daha iyi şartlarda eğitim almaları için çalışıyoruz. Hayatta en değerli varlığımız olan çocuklarımızın okuması, eğitim alması, iyi insan olması, erdemli insan olması, vatanına milletine, annesine babasına faydaşlı insan olması kadar büyük bir onur yoktur. İnşallah sizin de çocuklarınız size, vatanımıza milletimize faydalı birere evlat olur ve sizin alnınızı ağartır” dedi. Programın devamında söz alan Belediye Başkanı Fatih BAKICI’da her zaman okullarda çocuklarla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu, bu gün de yine onlarla birlikte olarak coşkularını paylaşmak istediklerini belirterek “Bir eğitim öğretim yılı daha sona geliyor. Yaz tatilinin çocuklarımız için kazasız belasız geçmesini temenni ediyorum. Ama yazı boşa geçirmesinler, bizim tamamen ücretsiz olarak düzenlediğimiz yaz kurslarımıza katılsınlar. Öğretmenlerimiz de dönem boyunca çok emek sarf etti. Ben öğretmenlerimize de emekleri ve gayretleri için teşekkür ediyorum. Bu yılın güzel geçtiğini düşünerek ben hepinizi saygı ve sevgiyle selamlayarak Allah’a emanet ediyorum” dedi ve kermesin hazırlanmasında emeği geçen velilere teşekkür etti.

Programda ana sınıfı öğrencilerinin atık malzemelerden oluşan giysileriyle hazırladığı defile büyük beğeni kazandı. Program öğrenciler tarafından hazırlanan şiir sunumları, folklor gösterileri, çeşitli yarışmalar ve Bozüyük Belediyesi Türk Halk Müziği Koro Şefi Mehmet Uysal ve Ekibi’nin Türk Halk Müziği Konseri ile devam etti.

Bşk-Zafer-İlkokulu-Şenlik-1 Bşk-Zafer-İlkokulu-Şenlik-7 Bşk-Zafer-İlkokulu-Şenlik-9 Bşk-Zafer-İlkokulu-Şenlik-10 Bşk-Zafer-İlkokulu-Şenlik-11 Bşk-Zafer-İlkokulu-Şenlik-12

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.