11.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

BAŞKAN BAKICI “SİZLER AİLELERİNİZDEN SONRA EN BAŞINDA BİZE EMANETSİNİZ”

- Reklam -
- Reklam -

BAŞKAN BAKICI “SİZLER AİLELERİNİZDEN SONRA EN BAŞINDA BİZE EMANETSİNİZ”
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE HOŞ GELDİNİZ TOPLANTISI
Bozüyük Ak Parti Gençlik Kolları tarafından Yenidoğan Mahalle konağında üniversite öğrencileri ile tanışma ve kaynaşma toplantısı düzenlendi.
Bozüyük Ak Parti Gençlik Kolları tarafından Yenidoğan Mahalle konağında düzenlenen tanışma toplantısına Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Bozüyük Ak Parti İlçe Başkanı Mesut ÇETİN, Bozüyük Ak Parti Gençlik Kolları üyeleri ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Bozüyük Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Öğrencileri katıldı. Yapılan Toplantıda ilk olarak konuşan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI; “Öncelikle üniversite okumak için memleketlerinden kalkıp ilçemize gelen tüm öğrenci arkadaşlarıma hoş geldiniz demek istiyorum, bende üniversite yıllarında şehir dışında okumuş ve evinden uzakta okumanın ne demek olduğunu iyi bilen biri olarak şunu belirtmek istiyorum; bizler Bozüyük Belediyesi olarak evlerinden uzakta bin bir zorluk içerisinde okumaya çalışan sizlerin her zaman her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız, burada yalnız başınıza değilsiniz sizler ailelerinizden sonra en başında bize emanetsiniz” dedi. Konuşmasının ardından öğrencilerin sorularını cevaplayan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, öğrencilerin taleplerini ve isteklerini dinleyerek gerekli notları aldı ve en kısa sürede belirtilen hususlarda çalışmalarını gerçekleştireceklerini belirtti.
Başkan BAKICI’nın ardından konuşan Bozüyük Ak Parti İlçe Başkanı Mesut ÇETİN; “Öncelikle böylesine güzel bir akşamda bu toplantıyı düzenlememizde bizlere yardımcı olan Belediye Başkanımıza teşekkür etmek istiyorum, Bozüyük Belediyesi’nin ilçemizde sosyal ve kültürel alanda yapmış olduğu çalışmalar ve etkinlikler ortada, şundan emin olabilirsiniz, Bozüyük’te güzel bir öğrencilik geçireceksiniz” diyerek sözlerini tamamladı. Toplantıda yapılan konuşmaların ardından Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Bozüyük Ak Parti İlçe Başkanı Mesut ÇETİN ve öğrenciler ile birlikte hoş geldiniz pastası kesildi. Yoğun programları nedeniyle toplantıdan erken ayrılan BAKICI ve ÇETİN’in ardından öğrenciler canlı müzik ve ikramlar eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.