18.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

BAŞKAN BAKICI THM KOROSU ÜYELERİ VE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI Bozüyük Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu üyeleri ve sınavlarda derece yapan öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya geldi.

Özel bir restaurantta düzenlenen programa Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin GÜMÜŞ, Belediye Başkan Yardımcısı Hayrettin ELDEMİR, Bozüyük Belediyesi Türk Halk Müziği Koro Şefi Mehmet UYSAL ve koro üyeleri ile birlikte ile aileleri ile birlikte Türkiye ve il çapında dereceye giren öğrenciler katıldı. Programda konuşan Belediye Başkanı Fatih BAKICI “Bu akşam uzun zamandır yapmayı istediğimiz Türk Halk Müziği Koromuz ve Türkiye çapında dereceye giren öğrencilerimizle birlikteyiz. Koromuzla 2013 yılında göreve geldiğimiz günden itibaren birlikte çalışıyoruz. Her ortamda birlikte olmaya çalıştık. Sağolsunlar bizleri en iyi şekilde temsil ederek yapmış olduğumuz etkinlikleri de Allah’a çok şükür ki kazasız belasız gerçekleştirdik. Düğün salonunda yaptığımız etkinliklerimizi mahalle konaklarımıza aktardık ki mahalle konaklarında yaptığımız etkinliklerden vatandaşlarımız çok daha memnun olduklarını dile getirdiler. Vatandaşlarımız ve ekibimiz isterse, gönülleri arzu ettiği zaman bu etkinliklere devam edeceğiz. Allah nasip ederse Kültür Merkezimiz devam ediyor, bir aksilik olmazsa Mayıs ayına yetiştirip, açılışını hep birlikte yapmak istiyoruz” dedi. Ardından dereceye giren öğrencilere hitaben “çocuklarımız hakikaten bizim için önemli” diyen Başkan BAKICI “Bizler onların başarılarını her zaman destekliyoruz. Ve özellikle Türkiye’de dereceye girmiş öğrencilerimizi teşvik etmemiz gerekiyor. Onları daha da azimlendirelim ki başarılarını arttırsınlar ve aynı zamanda diğer arkadaşlarına da örnek olsunlar. Onları istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ödüllendiriyoruz. Onların başarısı ilçemizin ve ilimizin başarısıdır” dedi.

Bşk- THM Korosu ve Öğrenciler Yemek 1 Bşk- THM Korosu ve Öğrenciler Yemek 2 Bşk- THM Korosu ve Öğrenciler Yemek 3 Bşk- THM Korosu ve Öğrenciler Yemek 4 Bşk- THM Korosu ve Öğrenciler Yemek 5

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.