BAŞKAN BAKICI YENİ SANAYİ ESNAFLARI İLE BİR ARAYA GELDİ - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

9 Aralık 2021 - 07:11

BAŞKAN BAKICI YENİ SANAYİ ESNAFLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN BAKICI YENİ SANAYİ ESNAFLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
Son Güncelleme :

09 Mart 2019 - 11:19

BAŞKAN BAKICI YENİ SANAYİ ESNAFLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

           

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı düzenli olarak gerçekleştirdiği esnaf buluşmalarına yeni sanayi sitesinde faaliyet gösteren Kırgız Mobilya Aksesuarları firmasında devam etti.

Belediye Başkanı Fatih Bakıcı beraberindeki Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu ve AK Parti İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy ile birlikte yeni sanayi esnaflarından AK Parti Belediye Meclis Üyesi ve yeni dönem Belediye Meclis üyesi adaylarından Abdurrahman Kırgız’ın  daveti üzerine düzenlenen kahvaltı programına katıldı. Programda Kırgız Mobilya Aksesuarları firması çalışanları ve komşu esnaflar ile bir araya gelen ve sohbet eden Başkan Bakıcı esnaflara ‘hayırlı iş ve bereketli kazanç’ temennisinde bulundu. Sıcak ve samimi bir sohbet havasında geçen buluşmada Bozüyük’te yapılan belediye çalışmaları ve yeni dönem projeleri hakkında bilgi veren, kendisine yöneltilen soruları cevaplayan Başkan Bakıcı esnaflarla fikir alış verişinde bulundu.

Programın sonunda misafirperverliği nedeni ile işletme sahibi Abdurrahman Kırgız’a teşekkür eden Başkan Bakıcı “Esnaf buluşmalarımıza bugün yeni sanayi esnaflarımızdan AK Parti Belediye Meclis Üyesi ve yeni dönem Belediye Meclis üyesi adaylarımızdan Abdurrahman abimizin ticarethanesinde devam ettik. Esnafın fikri, düşüncesi, ifade edecekleri bizim içinde önemli bir kazançtır. Allah birliğimizi daim eylesin” dedi.