BAŞKAN BAKICI’DAN GENÇLERE İREM DERİCİ KONSERİ - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

5 Aralık 2021 - 04:42

BAŞKAN BAKICI’DAN GENÇLERE İREM DERİCİ KONSERİ

BAŞKAN BAKICI’DAN GENÇLERE İREM DERİCİ KONSERİ
Son Güncelleme :

08 Mayıs 2015 - 14:44

Bozüyük Belediyesi tarafından 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Gençlik Konseri düzenlendi.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın; gençlere bayramlarını daha büyük bir coşkuyla kutlayabilmeleri, onları eğlendirerek moral ve motivasyonlarını yükseltmek ve bir nebze de olsa üzerlerindeki sınav stresini atabilmelerine yardımcı olmak amacıyla, gençlere ve kendini genç hissedenlere bir armağan olarak hazırlanan Gençlik Konseri’nde sevilen sanatçı İrem DERİCİ sahne alacak. Tüm gençlerin davetli olduğu ve SARAR AVM’nin bahçesinde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek konserin yoğun ilgi görmesi beklenirken konser haberi Bozüyük’lü gençler arasında büyük bir memnuniyetle karşılandı. Pek çok şarkısını ezbere bilen İrem DERİCİ hayranları konser gününü büyük bir heyecanla beklemeye başladı.

Yol yapımından yeşil alan düzenlemelerine, alt yapı çalışmalarından Mahalle Konaklarına, spora, sporcuya ve eğitime katkı çalışmalarına kadar geniş bir yelpazede hizmet veren Bozüyük Belediye Başkanlığı düzenlediği Sosyal ve Kültürel Etkinliklerle de göz dolduruyor. Yıl içerisinde pek çok başarılı organizasyona imza atan Belediye Başkanlığı son olarak çocuklara yönelik düzenlenen 23 Nisan 3. Çocuk Şenliği ile çocukların gönüllerini fethetmişti.