BAŞKAN CAN ŞAMPİYONLARI YALNIZ BIRAKMADI - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

18 Ocak 2022 - 23:30

BAŞKAN CAN ŞAMPİYONLARI YALNIZ BIRAKMADI

BAŞKAN CAN ŞAMPİYONLARI YALNIZ BIRAKMADI
Son Güncelleme :

18 Mart 2019 - 12:33

Belediye Başkanı Nihat Can, İlimiz U17 Ligi Final maçı kapsamında gerçekleştirilen karşılaşmada  sporcularımız ve futbolseverler ile bir araya geldi.

İlimizde gerçekleştirilen  karşılaştırmaya  katılan  Belediye Başkanı Nihat Can  Sporcular ve futbolseverler ile yalnız bırakmadı.

Gerçekleştirilen  karşılaşmada  sahaya çıkan 1299 Bilecik Kulübü  ile Bozüyük İdman Yurdu spor  güzel bir oyun ortaya koydu. Karşılaşmada maç suresinde 1-1 beraber olan iki takım daha sonra penaltılara geçti. Kullanılan penaltılar sonucunda Bilecik ekibi 1299 Bilecik Kulübü karşılaşmadan 5-4 Üstün ayrıldı . 1299 Kulübü elde ettiği başarı ile Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil etmeye hak kazandı.Belediye Başkanı Nihat Can gerçekleştirilen karşılaşma hakkında yaptığı değerlendirmede; “iki güzel kulübümüz tarafından  gerçekleştirilen  karşılaşmayı  izledik. Sporcularımızın Enerji ve heyecanlarını paylaştık. 1299 Bilecik Kulübü  ile Bozüyük  İdman Yurdu’nun bir araya geldiği karşılaşma normal süresinde 1-1 sona erdi. Penaltılara kalan maçı 1299 Bilecik kulübümüz  5-4 penaltılarda kazanıp şampiyon oldu ve ilimizi temsilen Türkiye  Şampiyonasına gitmeye hak kazandılar.1299 spor kulübümüzü canı gönülden tebrik ediyor güzel başarılarının devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.