26.4 C
Bilecik
Pazartesi, Ağustos 8, 2022

Başkan Can Ticaret Lisesi Mezunları İle Bir Araya Geldi

- Reklam -
- Reklam -

Belediye Başkanı Nihat Can; Bilecik Ticaret Lisesi Mezunlarının her yıl gerçekleştirdiği geleneksel buluşma gününde mezunlarla bir araya geldi.

Her vesile ile vatandaşlarımızla bir araya gelen ve taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Nihat Can, kendisinin de mezun olduğu Bilecik Ticaret Lisesindeki arkadaşları ile buluştu.

Gerçekleştirilen buluşma hakkında sosyal medya hesabında değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Bilecik Ticaret Lisesi Mezunlarının her yıl gerçekleştirdiği geleneksel buluşma gününde dostlarımızla, bizleri yetiştiren hocalarımızla bir araya geldik. Aynı sırayı paylaştığımız değerli dostlarımızı ve arkadaşlarımızı görmekten ve anılarımızı yad etmekten büyük mutluluk duydum. Daha nice uzun yıllar Ticaret Lisesi Mezunları Buluşmalarında bir araya gelmek temennisiyle tüm dostlarıma sağlık, mutluluk diliyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Okul mezunları da Belediye Başkanı Nihat Can’a gerçekleştirilen buluşma dolayısıyla duydukları memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.