9.4 C
Bilecik
Çarşamba, Mayıs 18, 2022

BAŞKAN YAĞCI, FRANSA’DAKİ MIPIM 2015 FUARINA KATILDI

- Reklam -
- Reklam -

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI FRANSA’DAKİ MIPIM 2015 FUARINA KATILDI

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Fransa’nın Cannes kentinde gerçekleştirilen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM 2015’e katılarak ilimizi temsil etti.

93 ülkeden 4 bin 500 yatırımcıya ev sahipliği yapan fuarın ilk gününde şehirler, kurulan stantlarda kendini tanıttı.

Belediye Başkanı Selim Yağcı fuar hakkında yaptığı değerlendirmede, MIPIM’ın, uluslararası yatırımcılar, şehir planlamacıları, alışveriş merkezleri, mimarlar, konut sektörü, belediyeler ve otel zincirleri temsilcilerinin bir araya geldiği büyük bir organizasyon olduğunu belirtti.

Bilecik Belediye Başkanı olarak gerçekleştirilen programda şehrimiz için güzel izlenimlerde bulunduğunu kaydeden Belediye Başkanı Selim Yağcı, programın birçok belediye açısından son derece önemli olduğunu kaydetti.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, gayrimenkul ve kentsel dönüşüm projelerinin uluslararası platformda tanıtılması, markaların önemli ortaklıklara imza atması, dünyadaki trendlerin takip edilmesi ve network sağlanması açılarından dünyanın en büyük ve etkili platformu olarak nitelendirilen MIPIM Fuarı şehirlerin birçok noktadaki gelişimlerine ışık tutacak fırsatlar sunduğunu aktardı.

Gerçekleştirilen fuarda Türkiye’nin birçok şehrinin vitrine çıkacağını sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Selim Yağcı, İstanbul, Ankara, Antalya, Balıkesir gibi büyük illerin katıldığı programda Bilecik’in de yerini aldığını belirtti.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.