8.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

Başkan Yağcı nın Milletvekili Aday Adaylığı

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Belediyesinden saat 15:45 saatlerinde ayrılarak, Bilecik Valiliğine giden Başkan Yağcı, Nayir’le yaptığı görüşmenin ardından milletvekili aday adayı olmayacağını açıkladı.

Yağcı Genel Merkezin aldığı karar doğrultusunda Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’nin dışında bir belediye başkanının AK Parti’den aday adayı olmayacağını belirtirken her şeyden önce AK Parti Belediye Başkanı olduğunu ve Bilecik’te vekillikte 2-0 yapmak için hep beraber çalışacaklarını belirtti.

Yağcı açıklamalarının devamında şunları söyledi,

“Arkadaşlar tüm haberler hayırlıdır. Hayırlısı ne ise o olsun diyoruz. Biliyorsunuz daha önceden de sizlerle yaptığımız sohbetlerde diğer şeylerde milletvekilliğine aday olmak istediğimizi dile getirmiştik. Bu çerçevede genel merkezimizle partimizin yetkili organlarına gerekli müracaatları yaptık. Tabi ki biz bir partini sinsilesi içerisinde görev yapıyoruz. partimizin almış olduğu prensip kararlar doğrultusunda bu dönem, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız dışında başka bir belediye başkanını milletvekilliği adaylığı konusunda müsade edilmedi. Biz de bu kapsamın içerisindeyiz. Biz Bilecik’li hemşerilerimize verdiğimiz vaatler sözler doğrultusunda hep birlikte daha iyiye daha güzele gitmeye ilişkin çalışmalarımıza devam edeceğiz. İnşallah bu noktada siyaset kendi sürecini de bu anlamda da tamamlayacak ve yeni aday olacak milletvekillilerime, biz her şeyden önce AK Parti belediye başkanıyız. AK Parti’den aday olacak milletvekillerimizle birlikte Bilecik’imiz de 2 sıfırı elde etme noktasında çaba göstereceğiz.”

 

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.