18.1 C
Bilecik
Salı, Haziran 21, 2022

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI, AK PARTİ İL BAŞKANLARI VE BELEDİYE BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, AK Parti 99. Genişletilmiş İl Başkanları ve Belediye Başkanları Toplantısı’na katıldı.

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantı için Şanlıurfa’da bulunan Belediye Başkanı Selim Yağcı, ilimiz için güzel fikir alışverişlerinde bulundu.

Büyükşehir ve il belediye başkanları, gruplar halinde Şanlıurfa’nın AK Partili 9 ilçe belediyesinin ziyaret edildiği programda yetkililerle fikir alışverişinde bulunuldu.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaretleri kapsamında ayrıca Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’yi de ziyaret ederek, Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Başkan Selim Yağcı, ziyaretin ardından Ekinci’ye, üzerinde Osmanlı Arması bulunan porselen tabak hediye etti.

İlçe belediyelerine yönelik yapılacak çalışmaların görüşüldüğü ziyaretlerde, ayrıca ilçe belediye başkanlarından kentin tarihi hakkında bilgi aldı

Geçici barınma merkezlerinin bulunduğu ilçelerdeki Suriyelileri de ziyaret eden Belediye Başkanı Selim Yağcı, ve diğer belediye başkanları, mültecilerle yakından ilgilendi. Belediye Başkanları, yapılacak yardımlar konusunda istişare gerçekleştirdi.

İlçelerdeki sivil toplum örgütü yetkilileriyle görüşen Belediye Başkanı Selim Yağcı ve diğer belediye başkanları, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, vatandaşların sorunlarını dinledi.

IMG_3328-600x400 IMG_3356-600x400

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.