8.4 C
Bilecik
Çarşamba, Mayıs 11, 2022

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

- Reklam -
- Reklam -

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, şehrimizin birçok noktasında yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Yardımcısı Abdullah Ay ve birim amirleri ile gerçekleştirilen incelemelerde Belediye Başkanı Selim Yağcı, çalışmalar hakkında detaylı bilgiler aldı.

Belediye Başkanı Selim Yağcı incelemeleri kapsamında, 23 Nisan’da yeni şekliyle çocuklarımızın hizmetine girecek olan Çocuk Dünyası, Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi Projesi, Hızlı Tren Garı, Kapalı Spor Salonu başta olmak üzere birçok noktadaki çalışmaları yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Mahalle Konaklarının ikinci katlarının yapılması çalışmalarını da yerinde inceleyen Belediye Başkanı Selim Yağcı ayrıca Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi önünde otobüs ve yolcu bekleme noktalarında incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI:

ŞEHRİMİZİN HER BİR KÖŞESİNDE FAALİYET GÖSTERMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

Ata yadigarı Bilecik’in her bir köşesinde faaliyet göstermenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Belediye Başkanı Selim Yağcı, şunları söyledi:

”Bilecik Belediyesi olarak, şehrimizi imar ve ihya etmeye devam ediyoruz. Şu an şehrimizin birçok bölgesinde birden fazla çalışma var. Belirli zamanlarda buralarda incelemelerde bulunarak yetkili arkadaşlarımızdan bilgi alıyoruz. Bu çalışmaların her birisi gerçekten çok önemli ve Bilecik’e büyük katkıları olacak çalışmalardır. Örneğin Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi Projesi kısa zaman sonra hizmete girecek ve şehrimizin tanıtım ve turizm faaliyetlerine büyük katkı sağlayacak. Diğer yandan geleceğimizin teminatı çocuklarımız için Bilecik Belediyesi Çocuk Dünyası’nı tamamen yenileyerek, 23 Nisan Çocuk Bayramında onlara armağan edeceğiz. Diğer yandan hızlı tren garımızda son çalışmalar yapılıyor. Bilecik Belediyesi olarak, hızlı tren ve Karasu Tekmar Yolu’nu birleştirme çalışmasını da tamamladık. Bunun yanı sıra incelemelerde de bulunduğumuz gibi mahalle konaklarımızın ikinci katını yapıyoruz. Böylece insanlarımız buradan daha çok faydalanabilecek. Diğer yandan üniversitemizin olduğu bölgede yeni otobüs bekleme noktaları yaptık. Tüm bu çalışmaları, çok değer verdiğimiz hemşerilerimiz için yapıyoruz ve gerçekten ata yadigarı bu güzide toprakların her bir köşesinde faaliyet göstermenin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Selim Yağcı açıklamasında ayrıca, Karasu Mevki’sinde bulunan Kapalı Spor Salonu önündeki eski ve kullanılmayan stadın da Bilecik Belediyesi tarafından sentetik saha yapılarak, gençlerimize kazandırılacağını ifade etti.

MUH_8984_resized-591x400 20_resized-600x400 21_resized-600x400 22_resized-600x400

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.