9.4 C
Bilecik
Pazar, Aralık 4, 2022

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI KANAL 26’DA GELİŞEN VE BÜYÜYEN BİLECİK’İN VİZYONUNU ANLATTI

- Reklam -
- Reklam -

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI KANAL 26’DA GELİŞEN VE BÜYÜYEN BİLECİK‘İN VİZYONUNU ANLATTI

 

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Eskişehir’in özel yayın organı olan Kanal 26’ya canlı yayın konuğu olarak, Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmalarını anlattı.

Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmalarını her ortamda hemşerilerimiz ve ülke insanımızla paylaşan Belediye Başkanı Selim Yağcı, konuğu olduğu programda 11 yıllık hizmet yolculuğu başta olmak üzere şehrimize ait birçok konuda bilgi verdi.

Kanal 26 Televizyonu’na Canlı yayın konuğu olarak ekranlara gelen Belediye Başkanı Selim Yağcı, ayrıca Kanal 26’nın başarılı ismi Muharrem Esen’in gündeme ilişkin sorularını da cevaplandırdı.

2004 yılından bu yana yapmış olduğu hizmetler başta olmak üzere, devam eden ve yeni yapılacak projeleri hakkında bilgiler aktaran Belediye Başkanı Selim Yağcı ayrıca, Bilecik’in Sağlık, Turizm, ekonomik gelirleri ve hedefleri hakkında da açıklamalarda bulundu.

2023 Bilecik’ini nasıl görmek istediği şeklindeki soruyu da cevaplandıran Belediye Başkanı Selim Yağcı, bu hedef doğrultusunda Bilecik Belediyesi olarak gerçekleştirecekleri çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, programda ayrıca; Kapalı Yarı Olimpik Havuz, 3000 kişilik Kapalı Spor Salonu, Yüksek Hızlı Tren Garı yanısıra; Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi, Yaşayan Kent Müzesi, Katı Atık Dönüşüm Tesisi, Atıksu Arıtma Tesisi, Açık Hava Müzesi, 3. OSB, Sebze Meyve Hali, Yeni Stadyum, Yeni Hastane ile Sağlık ve Terapi merkezi hakkında bilgi verdi.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.