BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI M PLAKALI MİNİBÜSÇÜLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

24 Ocak 2022 - 06:50

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI M PLAKALI MİNİBÜSÇÜLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI M PLAKALI MİNİBÜSÇÜLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
Son Güncelleme :

23 Ocak 2017 - 11:47

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI M PLAKALI MİNİBÜSÇÜLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, M Plakalı Minibüsçüler Derneği Başkanı Mehmet Fatih Yücel  ve dernek temsilcileri  ile kahvaltıda bir araya geldi.
Belirli zaman dilimlerinde ilimizdeki esnaf ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelmeye devam ediyor.
Bilecik Belediyesi Şehir Ormanı’nda gerçekleştirilen buluşmada, Belediye Başkanı Selim Yağcı,  Bilecik Belediyesi çalışmaları ile yeni projeleri hakkında bilgi verdi.
M Plakalı Minibüsçülerin sorularını da cevaplandıran Belediye Başkanı Selim Yağcı, yaptığı açıklamada; ”İlimizdeki M plakalı şoförlerimiz ile dönem dönem düzenlemiş olduğumuz hafta sonu kahvaltısında bir araya geldik. Minibüsçülerimiz ile şehir ulaşımına ilişkin olarak karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Gelişen ve büyüyen Bilecikimizde daha sağlıklı bir ulaşım sistemini kurma, kurgulama ve işletme noktasında gayret sarf ediyoruz. Minibüsçülerimize, ulaşım noktasında görev alan tüm ortaklarımıza katkıları sebebiyle teşekkür ediyorum. Belediye başkanlığı olarak vatandaşlarımıza daha kaliteli bir ulaşım imkanı sunma noktasında minibüsçülerimiz ile el birlik içerisinde çalışmaya devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.
M Plakalı Minibüsçüler Derneği Başkanı Mehmet Fatih Yücel ise gerçekleştirilen buluşmadan duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya teşekkür etti.
MYS_4252 MYS_4294 MYS_4323