25.4 C
Bilecik
Pazartesi, Haziran 20, 2022

Belediye Başkanı Selim Yağcı Projeleri yerinde inceledi

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, şehrimizin çeşitli bölgelerinde yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Yardımcısı Abdullah Ay’ın da hazır bulunduğu incelemelerde Belediye Başkanı Selim Yağcı, TOKİ bölgesinde yapılacak olan Hanımlar Kahvesi’nin yeri hakkında incelemelerde bulundu.

Çalışmalar hakkında İmar Müdürlüğü çalışanlarından da bilgi alan Belediye Başkan Selim Yağcı, Osmangazi Mahallesi Muhtarı Yasemin Sezer’in mahalle hakkındaki görüş ve önerilerini de dinledi.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, incelemeleri kapsamında ayrıca Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi Projesini de inceledi. Başkan Yardımcısı Abdullah Ay ve çalışanlardan proje hakkında bilgi alan Başkan Selim Yağcı, şunları söyledi:

”Hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz ve yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledik. Şehrimize birçok alanda katkı sağlayacak olan projelerin yapımı hızla devam ediyor. Şehrimizde bir yandan şehirlerarası otobüs terminali çalışmaları devam ederken, aynı zamanda Bilecik Belediyesi Yaşayan Kent Müzesi de tamamlanmak üzere. İncelemelerimiz kapsamında Osmangazi Mahallesi bayan sakinlerimiz için Hanımlar Kahvesi Projemiz vardı. Bugün bu projenin yeri hakkında incelemelerde bulunuyoruz. Ayrıca Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi Projesi çalışmaları da büyük bir hızla devam ediyor.” ifadelerini kullandı.

DSC_7394-603x400 DSC_7427-603x400 DSC_7511-603x400 DSC_7527-603x400

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.