10.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ekim 1, 2022

Belediye Başkanı Selim Yağcı’dan Muhtarlar Derneği Ziyareti

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Muhtarlar Derneği’ne gerçekleştirdiği ziyarette, muhtarlarla bir araya geldi.

Ziyaretinde, Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Selim Yağcı, muhtarların görüş ve önerilerini dinledi.

Muhtarların yerel yönetimlerdeki önemine değinen Belediye Başkanı Selim Yağcı, muhtarların köy ve mahalle sakinlerinin gözü ve kulağı olduğunu hatırlattı.

Muhtarların belediye çalışmaları ve projeleri hakkındaki görüşlerini de alan Başkan Selim Yağcı, Bilecik’in el birliği içinde hergün daha da gelişip büyüdüğünü anlattı.

Bilecik Muhtarlar Derneği Başkan İlhami Çınar ve muhtarlar ise Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın gerçekleştirdiği ziyaret dolayısıyla büyük bir memnuniyet yaşadıklarını belirtti.

Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya mahalle ve köyleri hakkındaki istek ve önerilerini aktardıklarını dile getiren Muhtarlar, Başkan Selim Yağcı,’ya yaptığı çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti.

İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım’ın da hazır bulunduğu ziyaret, Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın muhtarlarla aynı karedeki fotoğrafıyla son buldu.

DSC_7950 DSC_7986

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.