22.4 C
Bilecik
Perşembe, Haziran 23, 2022

Belediye Başkanı Selim Yağcı’dan teşekkür ziyareti

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, İl Genel Meclisi toplantısına katılarak, İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım ve meclis üyelerine teşekkür etti.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, geçtiğimiz İl Genel Meclisi toplantısında, Pelitözü Gölpark’ın, Bilecik Belediyesi’ne devrine ilişkin kararı aldıkları için Meclis Başkanı Serkan Yıldırım ve meclis üyelerini ziyaret ederek teşekkürlerini sundu.

Ziyaretinde, Yıldırım ve meclis üyelerine belediye çalışmaları hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi Meclis Toplantısı’nda da Pelitözü Gölpark’ın, belediyeye devrine ilişkin kararın alındığını hatırlatarak, alınan kararın Bilecik’e hayırlı olması temennisinde bulundu.

Pelitözü Gölparkı’ın, Bilecik Belediyesi eliyle daha verimli hale getirileceğini belirten Belediye Başkanı Selim Yağcı, vatandaşlarımızın her alanda Gölpark’tan daha fazla faydalanacağını belirtti.

Meclis Başkanı Yıldırım ve meclis üyeleri de Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.

DSC_7920 DSC_7928

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.