Belediye Başkanı Selim Yağcı'dan Teşekkür Ziyareti - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

18 Ocak 2022 - 22:00

Belediye Başkanı Selim Yağcı’dan teşekkür ziyareti

Belediye Başkanı Selim Yağcı’dan teşekkür ziyareti
Son Güncelleme :

08 Aralık 2014 - 14:06

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, İl Genel Meclisi toplantısına katılarak, İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım ve meclis üyelerine teşekkür etti.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, geçtiğimiz İl Genel Meclisi toplantısında, Pelitözü Gölpark’ın, Bilecik Belediyesi’ne devrine ilişkin kararı aldıkları için Meclis Başkanı Serkan Yıldırım ve meclis üyelerini ziyaret ederek teşekkürlerini sundu.

Ziyaretinde, Yıldırım ve meclis üyelerine belediye çalışmaları hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi Meclis Toplantısı’nda da Pelitözü Gölpark’ın,  belediyeye devrine ilişkin kararın alındığını hatırlatarak, alınan kararın Bilecik’e hayırlı olması temennisinde bulundu.

Pelitözü Gölparkı’ın, Bilecik Belediyesi eliyle daha verimli hale getirileceğini belirten Belediye Başkanı Selim Yağcı, vatandaşlarımızın her alanda Gölpark’tan daha fazla faydalanacağını belirtti.

Meclis Başkanı Yıldırım ve meclis üyeleri de Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.

DSC_7920 DSC_7928