7.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI’DAN ULUSLARARASI FLL ROBOTİK YARIŞMASINA TAM DESTEK

- Reklam -
- Reklam -

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI’DAN ULUSLARARASI FLL ROBOTİK YARIŞMASINA TAM DESTEK

Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Şeyma Yurdakul ve kurum öğretmenlerinden oluşan heyet, Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek, heyete teşekkür etti.

Bilecik Belediyesi çalışmaları ve yeni projeler hakkında konuklarına bilgi veren Belediye Başkanı Selim Yağcı, İstanbul Kültür Üniversitesi’nde gerçekleştirilen ve Bilecik Belediye Başkanlığı’nın her yıl sponsor olarak destek verdiği FLL (Fırst Lego League) Robotik Yarışmasına bu yıl da tekrar destek sözü verdi.

Eğitim noktasındaki birçok çalışmaya destek veren Belediye Başkanı Selim Yağcı, bu yıl da 13-14 ve 15 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan ve Bilecik’ten 10 öğrenci ve 3 öğretmenin katılacağı yarışmaya sponsor olacaklarını kaydetti.

Kurum Müdürü Şeyma Yurdakul Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın eğitim anlamında yapmış olduğu desteklerden dolayı kendisine teşekkür ettiklerini belirtti.

Yurdakul, her yıl İstanbul Kültür Üniversitesi’nde her yıl düzenlenen uluslararası FLL Robotik Yarışmasında, Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı her yıl yanlarında gördükleri için büyük bir mutluluk duyduklarını belirtti.

 

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.