29.4 C
Bilecik
Pazartesi, Ağustos 8, 2022

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI’NIN ANKARA TEMASLARI

- Reklam -
- Reklam -

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI’NIN ANKARA TEMASLARI
Başbakanımız Binali Yıldırım’ın başkanlığında gerçekleştirilen 110. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı için Ankara’da bulunan Belediye Başkanı Selim Yağcı temasları kapsamında, Kültür ve Turizm Bakanımız Prof. Dr. Nabi Avcı ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdür Yardımcısı Murat Kavak’ı ziyaret etti.
Belirli dönemlerde şehrimiz için güzel kararların ve çalışmaların gerçekleştirilmesi amacıyla Ankara’da temaslarda bulunan Belediye Başkanı Selim Yağcı, genişletilmiş il başkanları toplantısının ardından çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Kültür ve Turizm Bakanı Prof.Dr. Nabi Avcı ile Bilecik’te kültür ve turizm yatırımlarına ilişkin olarak yapılan ve önümüzdeki zaman dilimi içerisinde planalanan yatırımlar hakkında bilgi alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Selim Yağcı Bakanımız Prof.Dr. Nabi Avcı’ya bugüne kadar vermiş olduğu desteklerden dolayı şükranlarını sundu.
Kültür ve Turizm Bakanı Prof.Dr. Nabi Avcı da gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya teşekkür etti ve Bilecikli hemşehrilerine selamlarını götürmesini istedi.
TCDD GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET
Belediye Başkanımız Selim Yağcı, temasları kapsamında ayrıca TCDD Genel Müdür Yardımcısı Murat Kavak’ı, makamında ziyaret etti.
İlimiz ulaşımına ait bilgi alışverişlerinin yapıldığı ziyaret hakkında Belediye Başkanı Selim Yağcı, ”İnşallah yakın zamanda İstasyon Mahallemizde bulunan Demiryolları lojmanlarının Belediyemize devri işini sonuçlandıracağız. Katkıları sebebiyle Sayın Kavak’a teşekkür ediyorum.” ifadelerini paylaştı.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaretin sonunda Kavak’a, üzerinde Osmanlı Arması bulunan tabak hediye etti.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.