15.4 C
Bilecik
Perşembe, Haziran 30, 2022

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI’NIN, PTT’NİN KURULUŞUNUN 174. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) kuruluşunun 174. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajında; PTT kurumu ile PTT çalışanlarının üstlendiği vazifenin önemine değinen Başkan Selim Yağcı, şunları aktardı:

”Ülkemizin en köklü ve saygın kuruluşlarının başında gelen Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) milletimize en kaliteli biçimde hizmette sınır tanımayan bir anlayışla 174 yıldır hizmet etmektedir.

Teknolojinin son imkanlarından da faydalanarak, hizmet kalitesini arttıran PTT, yeni gelişme ve ihtiyaçlara da en iyi şekilde hizmet vermektedir. Halkımızın büyük teveccühlerini kazanan Posta ve Telgraf Teşkilatımızda elbette ki büyük fedakarlıklar gösteren çalışanlarını unutmamamız gerekir. Büyük özveriyle bizlere sevdiklerimizle buluşturan ve onlarla iletişim ve birçok alandaki alışverişimizi sağlayan PTT çalışanları bizdeki değerlerini her zaman koruyacaklardır.

Günümüz dünyasının çağdaş posta idareleri arasında hak ettiği konumu edinmek amacıyla mesai mefhumuna bakmaksızın görevlerini üstün gayret ve azimle yerine getiren, fedakârca çalışmalarını sürdüren ve bu hizmet yolculuğunda 174 yılı geride bırakan bütün PTT çalışanlarına, yöneticilerine ve camiasının, bu kutlu yıldönümlerini tebrik ediyor, bu vazifede emek veren tüm çalışanlara sağlık ve sıhhat diliyorum.”

 

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.