9.4 C
Bilecik
Çarşamba, Mayıs 18, 2022

Bilecik Ak Parti Milletvekili adayları, muhtarlarla kahvaltıda biraraya geldi.

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Ak Parti Milletvekili adayları muhtarlarla kahvaltıda biraraya geldi.

Bilecik Pelitözü Gölpark’ta düzenlenen kahvalvaltıda, 7 Haziranda millet olarak hep birlikte sandığın başına gideceğimizi ifade eden Eldemir; ‘’Belirlenen milletvekilleri ile hükümet kurulacak ve Türkiye’yi 2019 yılına taşıyacak bir hükümetimiz olmuş olacak. Şükürler olsun 1946 yılından beri, çok partili hayata geçtiğimizden beri, arada bir bazı sektelere uğrasak ta hükümetlerimizi,milletvekillerimizi kendimiz seçiyor, kendi idarecilerimizi kendimiz belirliyoruz.Bu çok büyük bir şükür vesilesi Cenab-ı Allah’a hamd olsun.Bizler 2002 yılında 2001 yılında kurulup 2002 yılında milletimizin karşısında çıkıp kendimizi ifade edip, seçimlere katılıp iktidar olmuş bir partiyiz.Ak Parti olarak 2002 yılında yola çıkarken dediğimiz, artık Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diye yola çıkıp, bunun neticesinde de her seçimde milletimizin karşısına tekrar tekrar çıkıp oy oranlarını yükselterek milletimizden teveccüh görmüş bir partiyiz.Bir parti için bundan daha güzel bir şey olamaz.’’ dedi.

Saha çalışmalara devam ettiklerini söyleyen Kurtulmuş ise, 2002 yılında iktidara gelen AK Partinin 3 kez milletin karşısına iktidar olmak için çıktığını, 3’ünde de onay aldığını ve oylarını her geçen gün arttırarak iktidara geldiğini hatırlatarak,’’ 7 Haziran’da sizlerin desteği ve milletimizin teveccühü ile inşallah tekrar iktidara geleceğiz. Sizler demokrasi adına toplumun ilk tercihi, ilk seçimini yaptığı, ilk mühürü verdiği kişilersiniz. Köylerimizde , mahallelerimizde sizleri milletimiz halkımız kendisini yönetsin diye seçti. Demokrasi sizlerden başlıyor, sizlerden aşağıdan yukarı doğru gidiyor. Sizler seçiliyorsunuz, belediye meclis üyeleri seçiliyor, belediye başkanları, il genel meclisi üyeleri, milletvekili ve netice olarak da milletimiz ilk defa Cumhuriyet tarihinde 12. Cumhurbaşkanını kendi tercihi ve kendi oylarıyla seçti. Biz demokrasinin tabandan başladığına inanıyoruz.’’dedi.

Kahvaltıya, Belediye Başkanı Selim Yağcı,Ak Parti İl Başkanı Kadir Bayrak,Merkez İlçe Başkanı Fikret Karabıyık,İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım,İl Genel Meclisi üyeleri,Sivil Toplum Kuruluşları il temsilcileri,merkez mahalle muhtarları, köy muhtarları ve azalar katıldı

DSC_0478 DSC_0531 DSC_0493 DSC_0505

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.