Bilecik Bayan Kuaförü Arzu Paris Bilecik'in En Büyük Kuaför Salonunu Açtı - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

24 Ocak 2022 - 07:12

Bilecik Bayan Kuaförü Arzu Paris Bilecik’in En Büyük Kuaför Salonunu Açtı

Bilecik Bayan Kuaförü Arzu Paris Bilecik’in En Büyük Kuaför Salonunu Açtı
Son Güncelleme :

23 Nisan 2019 - 12:46

92 views

Bilecik’te uzun yılların getirmiş olduğu deneyim ile bayan kuaför hizmeti sunan Arzu Paris Bayan Kuaförü şimdi yenilenen ve Bilecik’in en geniş kuaför salonuyla kaliteli hizmetini birleştiriyor.

Arzu Paris Bayan Kuaförü, kullandığımız saç ve diğer bakım ürünleri, konusunda en yeni ve kaliteli markaları yenilenen salonunda sizlerle buluşturuyor. Bilecik Bayan Kuaförü Arzu Paris Bayan Kuaförü’nde kullanılan malzemelerin tamamı, sağlığınız için tek kullanımlık olup, her kullanımdan sonra sterilize edilerek ambalajlanır ve tekrar kullanıma hazır hale getiriliyor. Konusunda eğitimli ve tecrübeli ekibi ile sektördeki en son ürünleri yenilikleri takip ederek zengin model seçenekleri sunuyor. Gelin başı veya gelin hazırlığı ile tesettür için özel olarak hazırlanmış bölümlerde rahat ve konforlu bir şekilde hazırlığınızı yapabilirsiniz. Kusursuz müşteri Arzu Paris Bayan Kuaförünün  birinci önceliğidir.

”Güzelliğinize güzellik katmaya hazırız” sloganıyla yola çıkan Arzu Paris Bayan Kuaförü Bilecik’in en büyük kuaför salonunda ihtiyaçlarınızı tamamen karşılıyor. En güncel ekipman ve ürün yelpazesine sahip kuaför salonunda konusunda uzman 6 personel kuaförlük hizmetleri adına isteklerinizi yerine getirmeye hazır.

HİZMETLER
Saç Kesimi Kaş-Bıyık Yüz Alma
Komple Ağda Fantazi Topuz Perma
Fön Dip Boya Boya
Manikür Pedikür Türban
Gelin Saçı Nişan Saçı Saç Yıkma
Makyaj Topuz Maşa
Röfle Dip Boya Açma Boyama
Sünnet Annesi Kına Saçı Porselen Makyaj

Arzu Paris Bayan Kuaförü – Arzu Önal
Adres: Tevfikbey Cad No:51
İstiklal Mahallesi Merkez/ Bilecik
Telefon: 0 228 212 65 19