8.4 C
Bilecik
Pazar, Aralık 4, 2022

BİLECİK BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİN NİHAT CAN: HÜKÜMETİMİZ VE MİLLETİMİZİN BARIŞ MÜCADELESİNE KİMSE ENGEL OLAMAYACAK”

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Belediye Başkan Vekili Nihat Can, Bingöl’deki protesto olaylarında şehit olan Bingöl Emniyet Müdür Yardımcısı ve bir komiserin şehit olması dolayısıyla yaptığı açıklamada; ”Hükümetimiz ve milletimizin barış mücadelesine kimse engel olamayacak” dedi.

Başkan Vekili Nihat Can açıklamasında Türkiye’de barış ve kardeşlik ortamının sağlanması için büyük çabaların olmasına rağmen kötü emel taşıyan grupların da olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

”Barış ve huzur ortamını istemeyenlere, kötü siyaset ve davranışlardan beslenenler hiçbir zaman başarılı olamayacaklardır. Aziz milletimizin topyekun meydana gelen provakatif eylemlere prim vermeyeceklerine sonuna kadar inanıyoruz. Öte yandan tarihin her döneminde taşıdığı iman ile birçok kahramanlıklar sergileyen ordumuz, askeri ve polisi ile bu vatan uğruna canını hiç düşünmeden vermesini bilmiştir. Ulaştığı şehitlik mertebesi ile her zaman bağımsızlığın en güzel örneklerini göstermiştir. Aziz milletimiz kahraman Türk Ordusuyla tek bir yürek halinde verdiği bu zorlu mücadele sonucunda elde ettiği barış ve huzur ortamını koruyarak, çağdaş uygarlık yolunda yürümeye devam edecektir. Hükümetimiz ve milletimiz başta olmak üzere bizlerin davası şehirlerimiz, ülkemizi, gelecek yüzyıla emin adımlarla götürebilme ve dünyadaki barışın tesisine yardım etmektir. ‘Mazlumların gür sesi’ olarak bilinen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu hükümeti ve ekibiyle bu birlik ve beraberlik, kardeşlik ve barış ortamını en kısa zamanda tesis edecektir.”

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.