20.4 C
Bilecik
Pazar, Haziran 26, 2022

BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI CAN, GELECEĞİMİZİN BİLİM İNSANLARI VE MİMARLARIYLA BULUŞTU

- Reklam -
- Reklam -

BAŞKAN CAN GELECEĞİMİZİN BİLİM İNSANLARI VE MİMARLARIYLA BULUŞTU

Belediye Başkanı Nihat Can, Atatürk İlkokulunda Robotik Kodlama Atölyesinin açılışına katılarak, geleceğimizin bilim insanları, mimarları ve mühendisleri ile bir araya geldi.
Beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı ve Cumhur İttifakı üyelerinin de bulunduğu heyet ile öğrencileri ziyaret eden Belediye Başkanı Nihat Can, atölyenin açılışını gerçekleştirdi. Çocuklar tarafından yapılan çalışmaları inceledi.
Bilecik Belediyesi olarak her zaman çocuklarımızın ve eğitimin yanında yer aldıklarını bunu da gerçekleştirdikleri çalışmalarla ispat ettiklerini kaydeden Belediye Başkanı Nihat Can, şunları söyledi:
‘’Çocuklarımızı çok seviyoruz, eğitime büyük önem veriyoruz. Bugün de Cumhur İttifakımızın değerli üyeleriyle birlikte Atatürk İlkokulundaki Robotik Kodlama Atölyesi Açılışı programında geleceğimizin; bilim insanları, mimarları, mühendisleri ve öğretmenleri ile bir araya geldik. 2023, 2053 ve 2071 Türkiye’sine hazırlanmamızda en büyük sermayemiz olan çocuklarımıza ve eğitime ilişkin daha çok katkı vermek durumundayız. Bu anlamda Bilecik Belediyesi olarak yaptığımız çalışmalar ve eserlerle çocuklarımızın yanındayız. Açılışı yaptığımız Atölyede geleceğimizin mimarları olan çocuklarımızın faydalı çalışmalara imza atacağına inanıyorum. ‘’ ifadelerini kullandı.
Okul Müdürü Hüseyin İşgören de ziyaretten ve vermiş olduğu katkılar dolayısıyla Belediye Başkanı Nihat Can’a teşekkür etti.

Çocuklar tarafından büyük bir sevgi ve ilgiyle karşılanan Belediye Başkanı Nihat Can, çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.