9.4 C
Bilecik
Çarşamba, Mayıs 18, 2022

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı TDBB Toplantısına Katıldı

- Reklam -
- Reklam -

BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI TDBB TOPLANTISINA KATILDI

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Gebz’de gerçekleştirilen Türk Dünyası Belediyeler Birliği(TDBB) toplantısına katıldı.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkanı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıya, Türki Cumhuriyetlerden devlet temsilcileri ve idareciler katıldı.

Bölgemiz belediyeleri ve Türki Cumhuriyetlerdeki belediye başkanları arasında görüş alışverişlerinin gerçekleştirildiği toplantıda, şehirler açısından önemli kararlar alındı.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, toplantı hakkında yaptığı değerlendirmede, Bilecik’in, gerçekleştirilen birçok organizasyona katılarak, artık bölgesinde söz sahibi bir şehir olduğunu hatırlatarak, toplantının son derece verimli geçtiğini kaydetti.

Meslektaşları ile şehirler hakkında detaylı görüş alışverişler yaptıklarını dile getiren Belediye Başkanı Selim Yağcı, birliğin yönetim kurulunda yer alan bir il olarak, gerçekleştirilen bütün toplantılarda Bilecik’i en iyi şekilde temsil ettiklerini belirtti.

4-32-301x400 8-1-533x400 3-3-533x400

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.