21.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ekim 1, 2022

BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI YENİ YIL MESAJI

- Reklam -
- Reklam -

”Yeni Türkiye Yolunda Yeni Hedefler ve Yeni Başlangıçlar” temennisiyle birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde yeni yılınızı kutluyorum”

 

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında; ”Yeni Türkiye Yolunda Yeni Hedefler ve Yeni Başlangıçlar” temennisiyle birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde yeni yılınızı kutluyorum” dedi.

 

Belediye Başkanı Selim Yağcı mesajında, şehrimiz için gerçekleştirdiğimiz güzel çalışmalarla birlikte, üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakırken, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla daha giriyoruz” ifadelerini kullanarak, şunları kaydetti:

”Yeni yıla girerken şehrimiz, ülkemiz ve tüm dünya için mutluluk, sağık ve güzellik yönündeki temennimizi ve dileklerimizi yeniliyor ve tekrarlıyoruz. Her yeni yıl; başarının ve umudun egemen olduğu, iyimserlik hissiyatımızın canlandığı, kardeşlik, dostluk bağlarımızın pekiştiği, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda yeni isteklerin beklendiği bir yıldır.

Şehrimize şöyle bir baktığımızda, geride bıraktığımız 2014 yılı, birçok yönden Bilecik’imiz için başarılı bir yıl olmuştur. Bilecik’te büyük bir değişim ve gelişim atağı başlamıştır. Bununla birlikte bizler, içerisinde bulunduğumuz vazifenin üzerimize yüklediği ağır ve meşakkatli yükle her an olduğu gibi her saat, her gün, ve her sene yaptıklarımızın ve yapacaklarımızın muhasebesini tutmaya devam ediyoruz. Bu yönde beklentimiz tüm hemşehrilerimiz için aynı temennidedir. Her bir yeni yıl ve dönemde, yeni gelişmelere ve atılımlara kucak açan ilimizde gençlerimize, genç beyinlere, düşüncelere, Bilecik için hazırlanan projelere büyük önem veriyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğe dair olan kaygılarını en aza indirebilmek için gayret gösteriyoruz.

2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyen Bilecik, 2015 yılında bu hedefler doğrultusunda yeni projeleri hayata geçirerek, ülkemizin istikrarlı büyümesine en büyük katkıları sağlayacak.

2015 yılının yeniden doğuşların, yeniliklerin, başarının ve yeni hedeflerin yılı ile kardeşlik, birlik ve beraberliğin yılı olması temennisiyle tüm hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

EKRAN YENİ YIL (2) YENİ TIL GAZETE TAM SAYFA

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.