9.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI’NIN ”REGAİB KANDİLİ” MESAJI

- Reklam -
- Reklam -

BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI’NIN ”REGAİB KANDİLİ” MESAJI

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Regaib Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında; ”Bereketli üç ayların başlangıcını müjdeleyen Regaib Kandilinde, sevgi ve gönül huzuru ile kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Mesajında; Regaib Kandili’nin önemine değinen Belediye Başkanı Selim Yağcı, şunları kaydetti:

”Manevi atmosferde idrak edeceğimiz ve yardımlaşma, dayanışma hislerinin hayır ile iyiliklerin artarak yoğunlaştığı bir iklime giriyoruz. Kandil olarak adlandırılan geceler, ışıklarıyla sadece karanlık gecelerimizi değil, aynı zamanda manevi feyziyle de bunalan gönüllerimizi aydınlatır, zihinlerimizi berraklaştırır. Böyle zamanlarda ahlak ve erdemin, doğruluk ve dürüstlüğün, paylaşımın, hak ve hukuka riayetin, barış içinde yaşamanın, insanî erdemler bağlamında ulaşılabilecek en üstün değerler bütünü olduğunu zihin ve gönüllerimizde derinden hissederek, düşünce ve duygularımıza, söz ve davranışlarımıza bu eksende yön vermeye karar veririz. Esasen bu gibi mübarek gün ve geceler değerlendirebildiğimiz sürece, güzel amellerle içini doldurabildiğimiz, yanlışlarımızın farkına varıp doğru istikamete yönelebildiğimiz ölçüde bizim için bereketli ve kazançlı zaman dilimleri olacaktır.

Üç aylara ulaşmanın hazzı ile Mübarek Regaib kandilinin kutlu olmasını diler, Bilecik’li hemşerilerimizin, milletimizin ve tüm İslam aleminin birlik ve beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz eder selam ve saygılar sunarım.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.