BİLECİK BELEDİYESİ AİLE BULUŞMASINDA - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

24 Ocak 2022 - 06:58

BİLECİK BELEDİYESİ AİLE BULUŞMASINDA

BİLECİK BELEDİYESİ AİLE BULUŞMASINDA
Son Güncelleme :

17 Ekim 2015 - 13:46

BELEDİYE PERSONELİ ‘’BİLECİK BELEDİYESİ AİLE BULUŞMASINDA’’ ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

Bilecik Belediyesi personeli, gerçekleştirilen ‘’Aile Buluşması’’ etkinliğinde bir araya geldi.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Bilecik Belediyesi Aile Buluşmasında , Belediye Başkanı Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı belediye çalışanları ile yemekte bir araya geldi.

Başkan yardımcıları, birim müdürleri ve çalışanların da katıldığı etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Selim Yağcı, birlik ve beraberlik duygusu içinde şehre hizmet etmenin önemine değindi.

‘’YAPILAN BÜTÜN GÜZELLİKLERİ BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİK’’

Bilecik Belediyesi’nin tüm çalışanları ile bir aile olduğuna vurgu yapan Belediye Başkanı Selim Yağcı,12 yıldır hizmet yolculuğunda birlikte olan Bilecik Belediyesi ailesi fertleriyle bir araya gelmeyi amaçladıklarını belirterek, şunları söyledi:

‘’Öncelikle böyle mübarek bir zaman diliminin başlangıcı olan Hicri yılbaşının ilk ayı olan Muharrem ayında bir araya gelmiş olmaktan duyduğum memnuniyeti belirtmek istiyorum. Değerli kardeşlerim tabi biz şehrin ve şehir insanının ihtiyaç duyduğu her yerde olması gereken bir görevi yürütüyoruz ve bu görevi yerine getirirken, çalışırken bazen dinlenmeye bazen bir araya gelmeye  vaktimiz olmuyor. Gerçekten Bilecik’imizde, bu güzide topraklarda 12 yıldır birlikte hizmet etme fırsatı bulduk. Bu topraklarda hizmet etme fırsatı bulmak da büyük bir talih ve şans. 12 yıldır birçok anıyı birçok güzel eseri, acı ve tatlı günleri içinde barındıran bir zaman dilimini geride bıraktık. Ama geriye dönüp baktığımızda gurur duyuyoruz ve attığımız her adım hedefine ulaştı. Önümüze ulaşacak yeni yollar açtık. Olan her güzel şeyi hep birlikte gerçekleştirdik. Sizlerin alınlarının teri, gözlerinin feri, mesainiz, gayretiniz hep birlikte oldu. Muhasebeyi tutan kardeşimiz, boruyu döşeyen kardeşimiz, yolu yapan arkadaşımızla birlikte çalıştık.’’

‘’HEP BİRLİKTE DAHA İYİYE DAHA GÜZELE SLOGANI İLE ÇIKTIĞIMIZ HİZMET YOLCULUĞUNDA ŞEHRİMİZE BİRÇOK ESERİ KAZANDIRMIŞ OLMANIN MUTLULUĞU İÇERİSİNDEYİZ’’

Konuşmasında bugün gelinen noktada şehir için birçok güzel eseri yapmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı Selim Yağcı,  şöyle devam etti:

‘’Allah’a çok şükürler olsun ki bugün geldiğimiz noktaya baktığımızda içinde birçok etkinlik yaptığımız ve şu an içinde bulunduğumuz kültür ve kongre merkezleri yaptık, parklar yaptık, yeni yollar yaptık meydanlar yaptık, spor tesisleri yaptık. İnsanımız sıkıştığında hemen yardımına gidilecek ekipmanlar aldık. Belediye olarak biz buradayız dedik. Önceki hizmet dönemlerinde belirli sıkıntıları açtık bugün artık belirgin standartları yakaladık. Şehrin kurumsal yapısı en üst seviyede olan bir düzeye getirdik. Bunlar hepimizin bir planı ve programı doğrultusunda hep birlikte gayret ederek, oluştu. Ekip olarak bundan sonraki dönemde belirli aralıklarla bir araya gelip, vakit geçireceğiz, sohbet edeceğiz ve bir sonraki gün daha iyi hizmet edebilmek için enerji depolayacağız. Bu buluşma gününü çok önceden yapmayı düşünüyorduk. Ancak bu zamanda gerçekleştirebildik.’’

‘’BÜTÜN ŞEHİTLERİMİZ İLE HAYATLARINI KAYBEDEN VATANDAŞLARIMIZA ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUM’’

Konuşmasında, vaktin birlik vakti olduğunu ve ülkemizde olması gerektiği gibi Bilecik’imizde de bir ve beraber olmanın gerekli olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Selim Yağcı, sözlerini şöyle tamamladı:

‘’Şunu da her zaman hatırlıyoruz. İçinde bulunduğumuz zaman dilimi aslında üzerimizde kara bulutların olduğu bir dönem. Bu akşam bu vesileyle gerçekten tüm şehitlerimiz ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Şunu da bilmeliyiz ki hayat devam ediyor. Eminim ki vatanını seven herkes bu kötü darbelerle sarsılmayacağını biliyor. Bu ülkenin insanının yılmayacağını, yıkılmayacağını bilirler. Biz de bu düşünce ile birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için bir araya geldik. Yine hep birlikte şehrimiz için en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Ben bu anlamda hepinizin alınlarından öpüyorum. Etkinliğin gerçekleştirilmesinde emeği olan Özel Kalem Müdürlüğümüz, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüz çalışanlarına teşekkür ediyor. Sevgi ve selamlarını sunuyorum.’’ İfadelerini kullandı.

10430915_945130378892145_6360802406034880514_n 12112238_945130382225478_521059810188066307_n-600x400