10.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

BİLECİK BELEDİYESİ BÜYÜK BİR ORGANİZASYONA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

- Reklam -
- Reklam -

BİLECİK BELEDİYESİ BÜYÜK BİR ORGANİZASYONA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve büyük bir beğeni ile takip edilen ”2015 Kültür ve Sanat Etkinlikleri”, kapsamında Mayıs ayını da birbirinden güzel etkinliklerle geçireceğiz.

Hemşerilerimizi her ay güzel konuk ve etkinlikler ile buluşturan Bilecik Belediyesi, büyük bir organizasyona daha ev sahipliği yapıyor.

Kültür ve Sanat Şehri Bilecik’te, her ay birbirinden güzel konu ve konukları hemşerilerimizle buluşturan Bilecik Belediyesi, Mayıs aetkinlikleri kapsamındabirbirinden özel program ve konukları, ağırlamaya devam ediyor.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlikler kapsamında, ”82 İl 82 Sahabi” adlı programda, Muhammed Emin Yıldırım, sahabelerimizden Ebu Hureyre’nin (R.A) hayatından güzel kesitler sunacak.

3 yıl önce Adana ilinden başlayan ve sahabelerimizden Ebubekir’in (R.A) anlatıldığı program, Bilecik’te son bulacak ve programın finalinde Muhammed Emin Yıldırım, kuruluş ve kurtuluşun beşiği, Şeyh Edebali, Osmangazi, Ertuğrulgazi ve Dursun Fakih Hazretleri gibi değerli şahsiyetlerin vatanı Bilecik’te, sahabelerimizden Ebu Hureyre’yi (R.A) anlatacak.

9 Mayıs Cumartesi günü saat: 20:30’da gerçekleştirilecek olan ve yaklaşık 6 televizyon ekranında Canlı Yayın olarak verilecek programa tüm halkımızı davet ediyoruz.

Programın VTR’sine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=CKVDvx63H9g

 

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.