7.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

BİLECİK BELEDİYESİ KANDİL SİMİDİ VE LOKUM İKRAMINDA BULUNDU

- Reklam -
- Reklam -

BİLECİK BELEDİYESİ KANDİL SİMİDİ VE LOKUM İKRAMINDA BULUNDU

Bilecik Belediyesi tarafından Regaip Kandili dolayısıyla ilimizde bulunan camilerden namaz çıkışında vatandaşlarımıza kandil simidi ve lokum ikramı yapıldı.

Belediye Başkanı Nihat Can, Şerifpaşa Camisinde namazdan çıkan çocuklara ve cami cemaatine kandil simidi ve lokum ikram etti.

Bilecik Belediyesi tarafından uzun yıllardır sürdürülen güzel bir geleneği devam ettirdiklerini kaydeden Belediye Başkanı Nihat Can, ‘’ Belediyemizin Mübarek Gün ve Gecelerde Vatandaşlarımıza İkram Geleneğini elimizden geldiğince sürdürmeye çalışıyoruz. Şerifpaşa Camimizde namazımızı eda ettikten sonra, Regaip Kandili dolayısıyla vatandaşlarımıza Kandil Simidi ve İlimiz Lezzetlerinden olan lokumlardan ikram ettik. Cenabı Allah bu gibi mübarek gün ve geceler hatırına Ülkemiz, Milletimiz ve Bütün İslam alemi arasındaki birliğimizi, beraberliğimizi ve muhabbetimizi daim eylesin. Dünyanın her yerinde sulh ve sükunu tesis etsin. İkramlarımızı ve dualarımızı kabul etsin.’’ İfadelerini kullandı.

Vatandaşlarımız da düzenlenen etkinlikten duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Nihat Can ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.