13.4 C
Bilecik
Pazartesi, Haziran 27, 2022

BİLECİK BELEDİYESİ KASIM AYI BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Belediyesi Kasım ayı belediye meclis toplantısı, Belediye Başkanı Selim Yağcı, başkanlığında gerçekleştirildi.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda 5 gündem maddesi görüşüldü.

2015 yılında uygulanacak olan ücret ve tarifelerin tespitihususu görüşülerek, Ücret Tarife Komisyonu’na havalesinin oybirliğiyle karara bağlandığı toplantıda, mülkiyeti Bilecik Belediyesi’ne ait gayrimenkullere 2015 yılında uygulancak kira bedellerinin tespit edilmesi konusuise görüşülerek Kira Tespit Komisyonuna havale edildi.

Toplantıda ayrıca 2015 yılına ait performans programı ve 2015 yılı bütçesinin aralık ayı meclis toplantısında görüşülmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonuna havalesi oy birliğiyle karara bağlandı.

Toplantıda gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından Belediye Başkanı Selim Yağcı, CHP ve MHP’li meclis üyelerinin sorularını cevaplandırdı.

”SAYIŞTAY DENETİMİNDE İYİ VE BAŞARILI BİR SONUÇLA ÇIKTIK”

Belediye Başkanı Selim Yağcı konuşmasında Bilecik Belediyesi’nin gerçekleştirilen Sayıştay denetiminden iyi ve başarılı bir sonuçla geçtiğini belirtti.

Bilecik Belediyesine ilişkin gerçekleştirilen denetimlerde sadece 3 küçük konuda öneri sunulduğunu dile getiren Başkan Selim Yağcı, söz konusu başarılı sonuç dolayısıyla belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve çalışanlarına tebrik ve teşekkürlerini sunduğunu belirtti.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.