18.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

BİLECİK BELEDİYESİ KIŞLA MÜCADELE ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

- Reklam -
- Reklam -

BİLECİK BELEDİYESİ KIŞLA MÜCADELE ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

Bilecik Belediyesi’ne bağlı birimler, kış mevsiminde vatandaşlarımızın başta ulaşım olmak üzere bütün ihtiyaçlarını rahat görmeleri amacıyla kış mevsimi ve karla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, koordineli olarak gerçekleştirdiği çalışmalarda vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Bilecik Belediyesi Karla Mücadele Koordinasyon Merkezi sayesinde çalışmaları daha kısa ve kolay bir şekilde yerine getiren ekipler, vatandaşlarımızdan gelen talepleri en kısa zamanda değerlendirip çözüme kavuşturuyor.

DAHA İYİ BİR HİZMET İÇİN YENİ KAR KÜREME ARAÇLARI EKLENDİ

Bilecik Belediyesi tarafından mevcut araçlara ilave yapılan yeni kar küreme ve toplama araçları ile görevini aralıksız sürdüren ekipler, ana arterler başta olmak üzere hemşehrilerimizin ulaşımlarını rahatlıkla sürdürebilecekleri, dolmuş güzergahları başta olmak üzere birçok bölgeyi trafiğe açık hale getirdi. Araç filomuza kattığımız yeni ekipmanlar ile birlikte Karla Mücadele Ekiplerimiz saat gözetmeksizin çalışmalarını sürdürüyor.

ÇATILARDA BİRİKEN KAR VE SARKITLARA DİKKAT

Bilecik Belediye Başkanlığı tarafından belirli zaman aralıkları ile gerek sosyal medya aracılığıyla gerek diğer kanallardan, hemşehrilerimizin yoğun kar yağışı nedeniyle çatılarda biriken kar ve sarkıtların düşmesi riskine karşı dikkatli olmaları uyarıları yapılıyor.

çalışma 1 çalışma 2 çalışma 4

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.