18 C
Bilecik
Perşembe, Mayıs 12, 2022

BİLECİK BELEDİYESİ SU EĞLENCE DÜNYASI YAZ SEZONU’NU AÇIYOR

- Reklam -
- Reklam -

BİLECİK BELEDİYESİ SU EĞLENCE DÜNYASI YAZ SEZONU’NU AÇIYOR

Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan, Su Eğlence Dünyası, 2015 yaz sezonu 26 Mayıs Salı günü başlıyor.

Bilecik Belediyesi tarafından Karasu Gençlik ve Yaşam Alanı içerisinde bulunan ve geniş kapsamlı olarak gerçekleştirilen yenileme-genişletme çalışmalrı ile modern bir görüntü kazanan, içerisinde; yarı olimpik havuzu, su kayağı ve çocukları için ayrı derinlikte havuz sitilleri bulunan Su Eğlence Dünyası, yazın keyfini yaşamak için ideal bir ortam sunuyor.

Gerekli sterilizasyon çalışmaları tamamlanarak, her yönüyle bütün hijyenik şartları barındıran Su Eğlence Dünyası, hafta içi 13:00 ie 18:00 saatleri arasında; hafta sonu ise 11:00 ile 18:00 saatleri arasında vatandaşlarımızın hizmetinde olacak.

Erkeklerin; Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri hizmet alabileceği Su Eğlence Dünyası’nda bayan hemşerilerimiz; Salı, Perşembe ve Cumartesi günü hizmet alabilecektir. Ailelerin ise Pazar günü hizmet alabileceği Su Eğlence Dünyası’nda misafirler için büfe ve cafe ortamları da bulunmaktadır. Gerekli bütün önlemlerin alındığı Su Eğlence Dünyası, hemşerilerimizin sağlıklı bir ortamda yüzmelerine olanak sağlıyor.

Cankurtaran ekiplerini de bulunduğu Su Eğlence Dünyası, Eylül ayı sonuna kadar Bileciklilere hizmet verebilecek.

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve Yerel Yönetimler Dergisi tarafından ödül alan Karasu Gençlik ve Yaşam Adası’nda; futbol, basketbol, tenis ve Sguash gibi spor alanlarının yanı sıra, Go-kart pisti, restoranlar, yeşil alanlar ve piknik yerleriyle kapsamlı bir yaşam ve spor alanınan sahip olan vatandaşlarımız, Su Eğlence Dünyası ile yazın keyfini doyasıya çıkaracak.

DSC_0314 DSC_1072 DSC_1083 DSC_1169 DSC_1173 DSC_4282 DSC_5930

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.