9.4 C
Bilecik
Pazar, Aralık 4, 2022

Bilecik Belediyesi Şubat Ayı Kültür Sanat Etkinlikleri

- Reklam -
- Reklam -

KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİMİZ ŞUBAT AYINDA DA TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ”2015 Kültür ve Sanat Etkinlikleri”, Şubat ayında da tüm hızıyla devam ediyor.
Her ay birbirinden güzel konu ve konukları hemşerilerimizle buluşturan Bilecik Belediyesi, Şubat ayı etkinlikleri kapsamında birbirinden özel program ve sanatçıları ağırlamaya devam ediyor.
Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlikler kapsamında, çocuklarımız da keyifli anlar yaşayacak.
Etkinlikler kapsamında çocuklarımız, 1 Şubat Pazar günü saat: 13:00’te ”Temel Reis”, 8 Şubat Pazar günü saat: 13:00’te ”Şen Şakrak Kabare” adlı oyunlar ile eğlenceli anlar yaşayacak.
14 Şubat Cumartesi günü saat: 19:00’da gerçekleştirilecek olan ”Aşıklar Şöleni” ile hemşerilerimiz, Aşıklar Nuri Çırağı, Erol Ergani, Cemal Divani, Temel Turabi, Sıtkı Eminoğlu ve Mustafa Aydın ile buluşacak.
17 Şubat Salı günü saat 19:00’da Usta Sunucu ve Şair Serdar Tuncer ile Nurullah Genç, Bilecik’te sevenleri ile bir araya gelecek.
21 Şubat Cumartesi günü saat: 19:00’da ise Vatan TV ekranlarında Canlı yayınlanacak olan ”Ramazan Çelik ile Çiftetelli Gecesi” hemşerilerimize keyifli anlar yaşatacak.
22 Şubat Pazar günü saat: 13:00’te yine çocuklarımız için ”Kalp Kardeşim Olur musun” adlı tiyatro oyunu ile çocuklarımızın yüzlerini güldüreceğiz.
15 Tatil’de başkan amcaları tarafından hediye edilen ücretsiz tiyatro ile eğlenceli anlar yaşayan çocuklarımızı her pazar devam edecek tiyatro oyunlarına davet ediyoruz.

basın1 16

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.