Bilecik Belediyesi Yeşilçam Şarkıları Daveti - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

5 Aralık 2021 - 04:44

Bilecik Belediyesi Yeşilçam Şarkıları Daveti

Bilecik Belediyesi Yeşilçam Şarkıları Daveti
Son Güncelleme :

21 Mayıs 2015 - 17:56

BİLECİK BELEDİYESİ TÜRK MÜZİĞİ TOPLULUĞU’NDAN ”TÜRK SİNEMASININ 100. YILI YEŞİLÇAM ŞARKILARI

Bilecik Belediyesi tarafından kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan ve Bilecik Belediyesi Türk Müziği Topluluğu’nun organize ettiği ”Türk Sineması’nın 100. Yılı Yeşilçam Şarkıları” adlı etkinlik, Bilecik’lilerle buluşacak.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlikte; Mustafa Cabbar, Yalçın Yıldız, Volkan Kaya Uğur Yerliyurt, Ahmet Akkaya, İsa Özdil, Cihan Ereke, Ertuğrul Demirağ, Çetin Kırcı, Gökhan Sezerel ve Erdal Özdil gibi değerli saz sanatçıları sahne alacak.

Öğretim Görevlisi Dr. Tuncay Dağlı yönetmenliğinde gerçekleştirilecek olan bu güzel etkinlikte, Türk Sinemasının 100. Yılı Yeşilçam Şarkıları ile katılımcılar, keyifli anlar yaşayacak.

Mete Ayaz’ın sunuculuğunu yapacak olan ve 21 Mayıs Perşembe günü saat: 20:00’de kültür ve kongre merkezinde gerçekleştirilecek olan bu anlamlı etkinliğe tüm halkımız davetlidir.