8.4 C
Bilecik
Perşembe, Mayıs 19, 2022

BİLECİK BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN KAPSAMLI DENETİM

- Reklam -
- Reklam -

BİLECİK BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN KAPSAMLI DENETİM

Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından şehir merkezindeki işyerlerinde kapsamlı denetim yapıldı.

Vatandaşlarımızın başta gıda üretimi yapan işyerlerinden en iyi ve kaliteli hizmeti almaları amacıyla gerçekleştirilen kontrollerde birçok konuda denetim yapıldı.

Zabıta Müdürlüğü ekipleri, denetimlerinde başta iş yeri temizliği olmak üzere ürünlerin üretim koşulları, son tüketim tarihi, gramajı gibi birçok alanda kontroller gerçekleştirdi.

Genel hijyen şartlarını da kontrol eden ekipler, iş yerlerinin ruhsat kontrollerini de yaparak, gerekli durumlarda uyarılarda bulundu.

SICAK HAVALAR NEDENİYLE GIDA ÜRÜNLERİNE DİKKAT

Sıcak havalar nedeniyle satışa sunulan yiyecek maddelerinin uygun şartlarda satılıp satılmadığını kontrol eden Zabıta Müdürlüğü ekipleri, bu konuda da esnafı uyardı.

Halkın sağlığını etkileyen ve tehdit eden unsurların ortadan kaldırılması yönünde yaptırımlar uygulayan ekipler, herhangi olumsuz bir durum ile karşılaşılması durumunda Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Alo Gıda 174 numaralı telefonların aranması uyarısında bulundu.

Ekipler, gerçekleştirilen denetimlerde olumsuz bir durumla karşılaşmadıklarını belirterek, kontrollerin belirli sürelerde tekrar gerçekleştirileceğini kaydetti.

IMG-20150728-WA0003 IMG-20150728-WA0008

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.