10.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

Bilecik Emniyet Müdürlüğü’ndeki Köstebek Kim?

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Emniyet Müdürlüğü’ndeki köstebek Emniyet’in operasyonlarını el altından yandaş basına sızdırıyor. Defalarca yaşanan bu olayın en son örneği ise önceki gün 5 eve yapılan operasyonun görüntülerini bir internet sitesine ve ajansa vermek oldu.

İlimizde yayın yapan diğer gazetelere ve ajans temsilcilerine sadece bilgi notu ve birkaç resmi internet ortamında mail ile gönderen Emniyet yetkilileri, bu siteye yaptıkları operasyonların görüntülerini dahi verdi. Çifte standardın yapıldığı bu olay karşısında Emniyet’teki köstebeğin kim olduğu merak edilirken, Bilecik Emniyeti’nde de paralel yapılanma mı var sorusunu gündeme getirdi?

Daha önceden de bu internet sitesine Emniyet’te el altından diğer haber ajanslarına ve gazetelere haber atılmadan saatler öncesinden bilgi ve resim verilerek yapılan çifte standart sonrası ajans temsilcileri ve gazete temsilcileri olarak durumu Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru’ya iletmiş ve bu konuda soruşturma başlatılmıştı. Ne varki Emniyet Müdürü’nü dahi ciddiye almayan bu kişi veya kişiler aynı davranışı sürdürmeye devam etti.

Emniyet’in çektiği veya Emniyet’ten birilerinin haber uçurarak sadece operasyon anında kendilerinin olduğunu söyleyen bu internet sitesine operasyon anının bilgi ve görüntülerini kimin verdiği merak ediliyor. Bazı polis memurları ile bu site sahibinin mesai dışında görüşmeler yaptıkları iddia edilirken, bazı memurlarında haftada iki üç defa bu site sahibinin yanına giderek çay içtiği gözlenmekte.

Farklı ilişkilerin mi yaşandığı, menfaatmi sağlandığı sorularını gündeme getiren bu gelişmeler ile operasyon anını vehayut görüntülerini kimin bu siteye verdiği ve konunun araştırılması için Vali Ahmet Hamdi Nayir’i göreve davet ederken, bu hususu Emniyet Genel Müdürlüğü’ne dilekçe ile bildireceğimizi kamuoyuna duyururuz.

Kaynak: yarın11

 

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.