8.4 C
Bilecik
Perşembe, Mayıs 19, 2022

BİLECİK İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ANLAMLI VE ÇEVRECİ ÇALIŞMA

- Reklam -
- Reklam -

BİLECİK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ANLAMLI VE ÇEVRECİ ÇALIŞMA

Bilecik Emniyet Müdür Yardımcısı Zafer Erdoğan ve beraberindeki teşkilat üyelerinden oluşan heyet, Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı ziyaret etti.

Erdoğan ve beraberindeki heyet, önümüzdeki günlerde kutlanacak olan, Emniyet Teşkilatı’nın 170. Kuruluş Yıldönümü faaliyetleri kapsamında Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya hediye olarak, Kuzey Kıbrıs Lefkoşa Hatıra Ormanı’na 5 adet fidan bağışında bulunduklarını gösteren belge taktim ettiler.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, anlamlı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek, Erdoğan ve beraberindekilere teşekkür etti.

Emniyet Teşkilatı olarak, güzel ve çevreci bir proje gerçekleştirdiklerini hatırlatan Belediye Başkanı Selim Yağcı, şunları söyledi:
”Bilecik Emniyet Müdür Yardımcısı Zafer Erdoğan ve beraberindeki değerli teşkilat üyeleri, ziyarette çok güzel ve anlamlı bir hediye taktim ettiler. Bir çiçek veya tablo yerine Kuzey Kıbrıs Lefkoşa Hatıra Ormanı’nda benim adıma 5 adet fidan bağışlamışlar. Bu ince, zarif ve çevreci düşüncelerinden dolayı başta Emniyet Müdürümüz olmak üzere tüm Emniyet Müdürlüğü yetkililerimizi tebrik ediyor, teşkilatın kuruluşunun 170. yıldönümünü de şimdiden kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaret, Müdür Yardımcısı Erdoğan’ın, Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya, 5 adet fidanın bağışlandığına dair belgeyi verip, fotoğraf çektirmesiyle son buldu.

mhp 2-1-599x400

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.