Bilecik İl Sağlık Müdürlüğünden Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

24 Ocak 2022 - 06:46

Bilecik İl Sağlık Müdürlüğünden Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

Bilecik İl Sağlık Müdürlüğünden Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
Son Güncelleme :

09 Ocak 2015 - 16:21

Bilecik İl Sağlık Müdürlüğünden Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

10 Ocak 1961 yılında yürürlüğe giren 212 sayılı yasanın kabulü nedeniyle ilan edilen Çalışan Gazeteciler Gününde tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımızı sunarız.
Basın dünyasında çalışan ve emek veren gazetecilerin gerçekleştirdiği özverili çalışmaları sayesinde ülkemizde ve ilimizde basın önemli bir konumda bulunmaktadır. Halkımızın bilgilendirilip bilinçlendirilmesi ve kamuoyunda gerekli hassasiyetlerin oluşturulmasında basın sektörünün çok önemli katkıları yadsınamaz bir gerçektir.
Gücünü, zenginliğini ve malzemesini bulunduğu ortamdan alan basın, her zaman kamu yararını göz önünde bulundurmalıdır. Meslek ilkelerini ve etiğini göz önünde tutarak, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla çalışmalarını devam ettireceğine inandığımız değerli basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, duyarlılık ve sorumluluk gerektiren hizmetlerinde başarılar dileriz.

Dr. Yasin YILMAZ Uzm. Dr. Ömer BALCI Dr. Turhan SULHAN
İl Sağlık Müdürü İl Halk Sağlığı Müdürü Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri