10.4 C
Bilecik
Çarşamba, Ekim 5, 2022

BİLECİK, KANAL 7 AVRUPA EKRANLARINDA

- Reklam -
- Reklam -

BİLECİK, TÜM GÜZELLİKLERİ İLE KANAL 7 AVRUPA EKRANLARINDA YER ALACAK

Bilecik Belediye Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen televizyon programları ile ilimizin tarihi, kültürel, ekonomik ve sosyal yaşantısından görüntüler paylaşmaya devam ediyoruz.

Taşı mermer, toprağı seramik, yaprağı ipek; kuruluş ve kurtuluşun şehri Bilecik, Kanal 7 Avrupa ekranlarında yayınlanacak olan ”Hilalce Hasbihal” programı ile ekranlara gelecek.

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Hilal Yaşar’ın sunduğu ve Bilecik’in sesinin Türkiye ve Avrupa’ya duyurulacağı programa konuk olarak, şehrimizin başta tarihi ve kültürel özellikleri olmak üzere, ekonomisi, doğal güzellikleri, turizm kaynakları ve diğer güzelliklerini anlatı.

Bilecik Belediyesi’nin çalışmaları ve yeni projeleri hakkında da bilgi veren Belediye Başkanı Selim Yağcı, 11 yıllık hizmeti döneminde şehrimize kazandırılan yeni eserler ve çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, verdiği bilgilerde; ”İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” sözünün söylendiği şehirde olduklarını belirterek, Bilecik Belediyesi olarak bu düstur doğrultusunda hizmetlerini sürdürmeye çalıştıklarını kaydetti.

Şehrimizin tanıtımı ve turistik değerlerini ortaya çıkarma anlamında büyük işlevler görecek olan programda, şehrimizin birçok noktasındaki güzelliklerinden enstanteneler sunulacak.

Değerli hemşerilerimizi; Bilecik Şeyh Edebali Türbesi, Bilecik Belediye Başkanlığı Binası ve Tarihi Saat gibi alanlardan görüntülerin de olacağı ve 26 Nisan Pazar günü, 16:00-17:00 saatleri arasında yayınlanacak olan ”Hilalce Hasbihal” programını takip etmeye davet ediyoruz.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.